Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt mondják magyarok fele...

Azt mondják magyarok fele szegény és nyomorban él, hogy lehet magyarok többsége kövér?

Figyelt kérdés

Megy a sírás, jaj magyarok fele szegénységben élnek. Fele éhezik. Fele a kevés fizetésből, alig tud megélni. Mégis hogy lehet magyarok többsége kövér? Emlékszem 1990's években 10-ből 2 ember volt kövér. Most meg 10-ből 6 ember kövér.

Ha tényleg nagy szegénység lenne, akkor emberek kis része lenne kövér. Hol van itt szegénység?



2017. máj. 17. 14:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

9es, ezt honnan tudod így?

Ha egy emberről annyit tudunk, hogy nincs sok pénze, akkor az egyetlen dolog amit állíthatunk, hogy nem tud drága ételre költeni. Szóval honnan veszed, hogy szarik rá?

2017. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%

A kérdező jó példa a biológia oktatás alacsony színvonalára.


Olcsó, moslék kajak magas zsírtartalommal + kenyér + mozgásszegény életmód és tádáá kész az elhízás.

2017. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%

"Olcsó, moslék kajak magas zsírtartalommal + kenyér + mozgásszegény életmód és tádáá kész az elhízás."


De hát jólét van, mert van mit enni. Nem érted?

2017. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

Mert szinte előttem van, ahogy zabálja a péksüteményt, majd leöblíti Watt márkájú energiaitallal, ahelyett, hogy venne két-három almát meg egy ásványvízet.

Százszor ki lett már tárgyalva, hogy kevés pénzből is lehet egészségesen élni.

2017. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
14, sem a péksütemény, sem az alma nem főétkezés.
2017. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%

"Százszor ki lett már tárgyalva, hogy kevés pénzből is lehet egészségesen élni."


De ha nem tudod hogy kell, mert biológia órán nem tanították meg és lusta vagy rákeresni a neten akkor...

2017. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

vagy csak nem támogatja a tb a műfogsort és a rágás helyett lenyeli, az emésztés már a szádba elkezdőd ik/ne


vagy mondjuk cukros és nem telik neki a diétára amit tartania kéne


vagy hormonális kihívásokkal harcol

2017. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

"14, sem a péksütemény, sem az alma nem főétkezés."


Ki mondta, hogy az?

Hiába erőlködsz, egyáltalán nem drágább az egészséges étkezés.


Arról meg nem tehetek, hogy lusták utánanézni vagy kérdezni.

Tudom, 8 óra munka után nem fér bele.

2017. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
azért egy olyan tesztre kíváncsi lennék ahol 100-1000 vékony ember egy évig azt enne-inna és annyit amennyit akarna 1 éven keresztül mennyi maradna vékony az 1 év leteltével
2017. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

kedves utolsó itt vagyok példának fogytam 3 kilót mert azt ettem amit szerettem volna


tepertőt szalonnával, kolbászt sonkával, 15 tojásból rántotta persze hagymával jó kis fehér kenyérrel


fogytam, hogy miért? mert annyit mozgok mellé és olyan idegbeteg az életvitelem ami nem hagyja hogy felhízzak

2017. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!