Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek a legkorrektebb hírport...

Melyek a legkorrektebb hírportálok szerintetek? Magyar és külföldi politika is érdekel!

Figyelt kérdés
Olyan orgánumokra lennék kíváncsi, amelyek főleg online működnek, stabil bázissal rendelkeznek, függetlenek és elfogulatlanok (valamelyest), és kritikusan állnak hozzá mindenhez. Fontos a szakmai teljesítmény is. Szerintem az index valami ilyesmi, de érdekel a ti véleményetek is!

2017. júl. 6. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Magyar: index, magyarnarancs, 24, régen ilyen volt az origo is. Külföldiekből a CNN-t és a BBC-t szoktam olvasni.
2017. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
24.hu szerintem egyáltalán nem elfogulatlan...
2017. júl. 6. 10:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az index áll a legközelebb hozzá, ez igaz.

Állítólag hamarosan indul egy új oldal, a zoom.hu, jórészt a felmondott origósokkal, olyan újságírókkal, akik azért hagyták ott az előző lapot/oldalt, mert egy adott politikai álláspontot kellett volna képviselniük, ennek érdekében elhallgatva bizonyos dolgokat és leírva másokat.

2017. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 hájaaa ***** válasza:
13%
444, nekik legalább még van egy kis humorérzékük ebben a gyűlölettel teli politikai életben
2017. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ilyen. Mindegyik hírportál valakiknek a szócsöve. Ha azt akarod hogy tájékoztassanak, akkor olvass csak egyet, ha tájékozódni akarsz, akkor olvass sokat.
2017. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is az utolsó válasz rejti (sajnos) az egyetlen receptet. Pedig annyira boldog lenne a mi kis országunk, ha létezne független tőkeerős sajtó, és nem a leggazdagabb pártok kampánya folyna mindenhonnan...
2017. júl. 6. 17:29
 7/12 hájaaa ***** válasza:

Nem lehet úgy független sajtónk, h az egyik pletykál/hazudik/ferdít valamit és egyből két véglet lesz..Soros v Fidesz média

Én mindig a kormány kritikus médiát olvastam, sztem azok még olvashatóak

2017. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Néhány hhete, hónapja én is feltettem egy hasonló kérdést és ugyanerre a szomorú következtetésre jutottam.

A független újságírás nem azt jelenti, hogy nem nyilváníthatnak véleményt, sőt, éppen ellenkezőleg, a leadott cikkekben a tények mellett helye, szerepe van az író véleményének, de a sajátja mellett meg kell ismertetnie másokét is, hogy az olvasó teljes képet kaphasson. Ebben rejlik az objektív újságírás kulcsa

Viszont nem mindegy, hogy a cikkből kiolvasott álláspont az író sajátja, vagy egy felsőbb vezetők által ráerőltetett álláspont, amit az oldalnak minden létező formában közölni kell.

2017. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
M1,M2,DUNA, oriofü, ECHO TV.
2017. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Magyar:

Index, Magyar Nemzet, de mindkettőt erős fenntartásokkal kell kezelni.

Portfolio


Külföldi:

Euronews.

2017. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!