Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik liberalizálni akarják a...

Akik liberalizálni akarják a drogfogyasztást, azok az ellenérvekkel is tisztában vannak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szakértő, de van néhány dolog, amit én szakértelem nélkül is meg tudok mondani. Például, hogy több fogyasztó lesz, ezáltal több függő is. Miért kell függőségbe kergetni a fiatalokat? Ez szerintem már önmagában jó indok a tiltásra.
2017. júl. 20. 13:54
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szorítja vissza a tiltás a használók számát, aki füvezni akar annak nem kell megerőltetnie magát, hogy fühöz jusson annyira elterjedt.
2017. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Nem, nem keverem.
2017. júl. 22. 17:55
 33/33 A kérdező kommentje:
Akkor nézd meg Nagy-Brittanniában a fiatalok hány százaléka használt már füvet, ahol szintén tilos. Annál engedélyezés esetén feltehetően többen próbálnák Magyarországon.
2017. júl. 22. 17:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!