Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én gondolom úgy, hogy az...

Csak én gondolom úgy, hogy az állam az utóbbi pár év alatt tönkretette a horgászatot?

Figyelt kérdés
Nem azokra gondolok, akik mindennap reggeltől esit sátorban kint vannak akiknek ez az életük (ők fizessék csak a díjakat), én a hétköznapi emberre gondolok aki kikapcsolódásként elmenne a közeli folyóhoz horgászni havi 1-2 alkalommal.
2017. júl. 24. 10:28
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

#30, na itt pont hogy nem látom a takarítást meg a horgásztó karbantartását. Ahogy írtam, az itteni tóból 10 éven belül mocsár lesz, mert most, mikor 1 délután alatt elintézhetnék, nem kotortatnak. Pénz az lenne rá, csak egyszerűbb ellopni.

Orvhorgász meg ugyanazért van több, mint bliccelő.

2017. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

# 27-es vagyok.


Egyrészt nem is dícsérem és nem is anyázom a kormányt. Sok dologgal abszolút nem tudok azonosulni, viszont van amivel igen. Két dolgot azonban leszögeznék: nagy általánosságban nem vagyok a jelenlegi kormány támogatója, ugyanakkor horgászként azt látom, hogy az állami tuéajdonú vizek kezelésében van némi előrelépés. Nem nagy előrelépésről beszélünk és a határok sem minden esetben vannak szerintem jó helyen meghúzva a tiltó intézkedések esetében, de az előrelépés s a tenniakarás vitathatlan.


Más: Gyorsan válasszuk külön az állami kezelésű vizeket (Duna, Balaton, Tisza, Körösök, stb, stb) és a magánvállalkozásban működő tavakat. Ha valahol egy helyi vállalkozás-egyesület-akármi-akárki által kezelt, hasznosított horgásztóról beszélünk, ami el van hanyagolva, lepusztult, drága, stb azért ne az "államot" tegyük felelőssé. Annak a víznek nyilván van gazdája aki üzemelteti, ott kellene kopogtatni ha a viszonyok nem megfelelőek.

2017. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Ez nem magánkézben lévő tó, hanem az ÉRV Rt. tulajdona (elvileg). Tehát állami tulajdon. A kormány anyázása ezúttal is jogos.
2017. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

,,Na, #27-es, kapsz majd te is szerelmes üzenetet "jhaopsjfápJdPOkjfPSO" nevű olvtársunktól.:-) Mint mindenki, aki értelmes választ írt, és nem állt be anyázni a kormányt.:D"


Hány felhasználója van ennek? Engem másik kérdésnél ,,jfpoőwkőpawkjopkjpáo" zaklatott privát üzenetben, mert lemertem buktatni, hogy 2 felhasználóval írogat oda (egy a kérdést feltevővel + egy másikkal).

2017. júl. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 paper_chaser válasza:
Ha van egy tűrhető kereseted, akkor össze lehet rá szedni a pénzt. Cserébe viszont friss halat ehetsz meg a kedvenc hobbidat űzheted.
2017. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Mindent tönkretettek nem csak a horgászatot.
2017. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

"Hány felhasználója van ennek? Engem másik kérdésnél ,,jfpoőwkőpawkjopkjpáo" zaklatott privát üzenetben, mert lemertem buktatni, hogy 2 felhasználóval írogat oda (egy a kérdést feltevővel + egy másikkal)."


Igen, tőle is kaptam. A stílus alapján ugyanarról a balf..szról van szó.:DD

2017. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Engem nem érint a téma a közvetlenül, viszont a hal ára valóban sokat emelkedett az utóbbi években. Hogy ez összefüggésen van-e az új horgászat szabályozással azt nem tudom, de gyanítom, hogy igen.
2017. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!