Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem féltek attól, hogy...

Ti nem féltek attól, hogy idővel az értelmes emberek nagy része elhagyja ezt az országot?

Figyelt kérdés

Visszatérnek a rendszerváltás előtti évek.

Az emberek többsége szakmunkás vagy képzetlen proli lesz,és ezek fognak sok gyereket vállalni,és rossz lesz a közhangulat,ilyen kádárista tudatlanság.


Az értelmiségiek is olyan falusi,egyszerű emberek szintjén lesznek,a maradék értelmes ember pedig inkább elvonul a társasági élettől.


2017. júl. 25. 01:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
52%

#11


De ez miért baj? Én is sajnálnám a dolgot, ha például kötelező lenne itt maradnom és köztük élnem, de el lehet menni előlük más országokba, így pedig már nem is akkora probléma.

Ők meg hadd maradjanak itt maguknak és éljék szépen a kötekedő, tahó, proli életüket. Engem nem izgat.

2017. júl. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
34%
A 44%- mindíg negatív marhaságokat összehordó hazudozó libsi is megjött.
2017. júl. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
21%
Értelmes emberek azok lennének, akik londonban mosogatnak? Ertem én h van néhany orvos, aki megcsinálja a szerencséjét külföldön, de a kivándoroltak többsége nem orvos, hanem olyan, aki többet kap a takarításért ott mint itt. Egyébként én értelmes embernek tartom magam, és nem megyek sehová.
2017. júl. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
30%
Na ja a legtöbb ember mosogatni takarítani vagy vendéglátásba megy. Esetleg alja munkára. Magyarul képzetséget nem igénylő munkát végeznek. Amivel természetesen semmi probléma nincs. Csak akkor ne állítsátok már be úgy folyamatosan hogy csak a magasan képzett értelmiségi körök mennek ki. Persze megszoktuk már a hazugság a libsik legfőbb erénye
2017. júl. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
87%
Azért nincs már elég orvos, ápoló, egyéb szakmunkás, mert csak a képzetlenek mennek el, mi? :D
2017. júl. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Miért baj?
2017. júl. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
66%
A kérdés az értelmes és értelmiségi emberről szólt. A szakmunkások többsége nem értelmes, de képzett, azt aláírom.
2017. júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
65%
Nem, én leginkább attól félek, hogy itt fogok maradni a hülyékkel.
2017. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Ez már ma is így van. A képzett és vállalkozó szellemű emberek, a nyelveket beszélők, az értelmiségiek elhagyják az országot.

Azt azonban nem mondanám, hogy ez bármiféle hasonlóságot mutatna a kádári évekkel, az egy más helyzet volt és az az időszak sok pozitívumot is felmutatott, de összehasonlítani nem értelmes, most nem a külső elnyomás melletti érvényesülés a cél, hanem egy valódi jóléti demokrácia felé kellene haladnunk és ezt nem tesszük.

2017. júl. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen szórás hogy csak az érzelmesek vagy csak az értelmesek mennek. Válogatás nélkül mindenki megy el.
2017. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!