Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem féltek attól, hogy...

Ti nem féltek attól, hogy idővel az értelmes emberek nagy része elhagyja ezt az országot?

Figyelt kérdés

Visszatérnek a rendszerváltás előtti évek.

Az emberek többsége szakmunkás vagy képzetlen proli lesz,és ezek fognak sok gyereket vállalni,és rossz lesz a közhangulat,ilyen kádárista tudatlanság.


Az értelmiségiek is olyan falusi,egyszerű emberek szintjén lesznek,a maradék értelmes ember pedig inkább elvonul a társasági élettől.


2017. júl. 25. 01:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
96%

Már visszatéértek a rendszerváltás előtti évek:


-Az országos frekvenciákon csak állami rádiók szólnak

-A határon kerítés

-Csak állami tankönvekből tanulhatsz

-Ha a párthoz tartozol rád nem vonatkozik a törvény

-Moszkva diktál, a magyar nyugatra emigrál

2017. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
31%
Mivel eddig még egy értelmes ember sem ment ki, ezért ilyentől nem félek.
2017. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Amíg itthon is adnak egy Telekom-nál elég jó pénzeket, vagy más jobb cégeket említsek, lesz ember.

Az pedig mellékes hogy sokan azt szeretik emlegetni hogy tanulni kellett volna, sok idiótánál még mindig az jelenti a tanulást ha egyetemre megy a gyereke. De amikor meg a bojlert kell felszerelni beüzemelni, akkor jó a szakember, vagy egy ingatlan területén sok más munkát illetően.


Te is butaságot beszélsz, mi van akkor ha valaki szakmunkás? csak hogy ne a minta országokat említsem, Amerikában egy asztalos, burkoló, elég jól megél nem gond két járművet fenntartani, normális háza van, és sima alkalmazottról beszélünk.


Az pedig már ki lett tárgyalva akit annyit választ el a kinti munkától hogy megértesse magát valamennyire, és a szakmai elvárás nem akadály az persze hogy megy innen elfelé, aki meg hónapról hónapra él az beletörődött már hogy itthon kell vegetálni, mert nem fogja a megtakarított pénzét egy külföldi útra költeni ami olyan mint a lottó vagy bejön vagy el bukta az oda vissza út árát.


Nem tudom milyenek az igényeid, de szerintem nálad sem mindegy hogy mit engedhetsz meg magadnál ha már dolgozol, nálam sokat számít hogy kint pár év alatt megtudok venni egy prémium autót, itthon meg egy nyamvadt suzuki grand vitara-t nem tudnék venni újonnan.

2017. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
24 ez baromi téves ez mert nekem van 1 rokonom diplomás is itthon 120 ezret nem keres meg jóember ! Nem,hogy 600 ezret .
2017. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Be vallom jelentettelek is mert olyan értelmetlen dolgokat nyögöl be,hogy az nem igaz ! Lefogadom te az vagy aki 4 fal között éli az életét és nem megy ki otthonról !
2017. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Az értelmes alatt nem csak feltétlen a képzett,tanult embereket értem.


A londoni mosogató is lehet értelmes,mert jobb jövőre van igénye,mint ez a posványos,ami itt várható.

2017. júl. 25. 14:00
 27/33 A kérdező kommentje:

Nálunk a szakmunkás lenézett,és többnyire tényleg igaz a sztereotípia,többnyire elég buta,ostoba emberek mennek szakmunkásnak.

Az egész hanghordozásán lehet hallani,hogy buta,mint a tök.


Az értelem nem csak abból áll,hogy valaki a szakmájában jó,hanem az élet minden területét átlátja,hozzá tud szólni.

2017. júl. 25. 14:02
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

"nekem van 1 rokonom diplomás is itthon 120 ezret nem keres meg jóember ! Nem,hogy 600 ezret"


Mert egy élhetetlen pancser. Az ilyenek mennek ki.

2017. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem mintha sok jelentősége lenne annak hogy egy kiváló kőműves mennyire tájékozott az élet más területén. Szerintem az építtető pont le..arja .
2017. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

De létezik ám társasági,társadalmi élet is.

Az lehet,hogy az építtetőt nem zavarja,de a szomszédaim ne ilyen emberek legyenek.

2017. júl. 25. 15:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!