Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez az új pólushoz?

Mit szóltok ehhez az új pólushoz?

Figyelt kérdés
Momentum egyutt pm lmp.. és az igaz ha igy szovetsegbe indulnak el akkor 15%ot el kell erniuk vagy egyebkent kiesnek?
2017. aug. 2. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
miért indulna az LMP együtt az SZDSZ utódpártokkal?
2017. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Egy ilyen szövetség biztos bejut a parlamentbe. A 15% lehet túlzás, de a Momentum 3%-on áll, az LMP rontott 4-5% körül, mellé a 2 db 1-2% körüli párt... Persze számolni kell azzal hogy bizonyos emberek a megalkuvás és a szövetség miatt lesznek akik elfordulnak tőlük. De egy ilyen összefogás esetén a 8% körüli eredmény és a parlamentbe jutás nem kizárt, sőt valószínűleg bejutna.
2017. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De ha szovetsegeskent indulnak meg van szabva hany %ot ernek el nem? mert pl 5%-ot kell elerni egy partnak hogy bejusson.
2017. aug. 2. 14:22
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
A megélhetés miatt majd összeborulnak :)
2017. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Számomra ideális lenne, mert pont ezekkel a pártokkal szimpatizálok, és így összefogva talán kompenzálni tudnák egymás hiányosságait, gyengeségeit és a bejutás is garantálva lenne, mondjuk én még a MoMa Mozgalmat is szívesen látnàm köztük, illetve az MKkP-t. Mindnek vannak jó elképzeléseik, de olyanok is, amelyekkel nem értek egyet, egy esetleges összefogás kompromisszumot adna, amellyel mindenki nyerne.

Csak sajnos nem igazán van hajlandóság az összefogásra, ilyen atomizált ellenzék mellette nagyon nehéz lesz legyőzni a Fideszt...


Amúgy a 15% túlzás szerintem, de 5-10% biztos meglenne, ami kezdetnek nem rossz. A probléma csak az, hogy az ellenkező érdekek miatt nem szoktak hosszú életűek lenni az ilyen koalíciók. Pedig ez a trió nagyon ott lenne a szeren.

2017. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, amúgy úgy tudom, hogy koalíció esetében a bejutási küszöb is magasabb, tehát a parlamentbe való bekerülés még sem garantált, itt rosszul emlékeztem, bocsi.
2017. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igen azt hiszem 15% talan de valaki erositsen meg ebben.
2017. aug. 2. 14:42
 8/16 A kérdező kommentje:

Akkor igy lesznek majd:


MOMENTUM LMP PM EGYUTT KETFARKU

MSZP-DK

FIDESZ-KDNP

JOBBIK


MOMA, lLIBERALISOK UJ KEZDET meg majd beall valamelyikhez


mszp dk szerintem annyi mint halottnak a csok.

En egyebkent fideszes vagyok csak kivancsi vagyok a ti velemenyetekre is.

2017. aug. 2. 14:48
 9/16 A kérdező kommentje:
*liberalisok
2017. aug. 2. 14:48
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

lol.


momentum egyetlen produktuma hogy rombolt.

párbeszéd nem képes párbeszédre.

együtt külön van mindenben.

2017. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!