Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez hogy tusvány...

Mit szóltok ehhez hogy tusványoson majdnem meglincseltek egy nőt mert a véleményét akarta ki nyílvánítani?

Figyelt kérdés

Mondjuk ez romániában volt, de az a gyanum itthon se lenne ebből rendörségi ügy.

Hova sűllyedhet még az Orbáni idiótizmus és diktatoria?

Annyira be vannak agyilag gyepesedve a fidesz hívők hogy képesek lennének agyonverni egy fiatal nőt mert kifütyűli Orbánt?


Én látatlanban is üzenem a fotos ürgének, jöjjön pestre, és próbálja meg az én hajamat rángatni, ne egy 50 kilós nővel legyen ekkora legény.

....De a TAJ kártyáját ne hagyja otthon!



#szánalmasság #nőverés #orbáni diktatira
2017. júl. 23. 07:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
8%
Nő a hibás. Meg is érdemli a verést. Hogy képzelte fidesz rendezvényem a fidesz kritizálja.
2017. júl. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
87%

Azért vannak annyira begyöpösödve Orbánba, mert féltik a kedvezményeket, amit Orbán nyújt nekik. Fontosabbak a székelyek, mint az itthon élő emberek, mert rászavaznak.

De az a férfi, aki ezért bántalmaz egy nőt, nem tekinthető férfinek. De Orbánt sem zavarta az incidens, mert folytatta a beszédét.

2017. júl. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
83%
Én már jó párszor megmondtam, hogy ha itt egy 2006-oshoz hasonló tüntetés lenne Orbán ellen, akkor rájuk lenne fogva, hogy Soros-ügynökök és olyan forradalmat akarnak Budapesten, mint ami Kijevben is volt és elkezdenék őket agyonverni a Fidesz-zombik. A sok gyökér meg otthon izgulna a TV-k előtt, hogy na végre, jól agyonverik a lipsizsidókat.
2017. júl. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
41%
Remélem, hogy csak szavazókat importáltunk, nem pedig a suttyó erdélyi román kultúrájukat.
2017. júl. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
71%
Ha fidderek még az anyjukat is lekéselnék, ha rosszat szólna a szerelmetes Viktorukra.
2017. júl. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
34%
Nem lincselték meg majdnem sem. De mire számított, hogy megsimogatják?
2017. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
77%

Feleslegesen brutális volt a csajjal szemben a bánásmód.

A legundorítóbb hogy a körülötte állók még örültek is neki hogy feleslegesen bántalmazzák a csajt.


Ez egy eset volt és a bukott baloldal gumilövedéki miatt vannak még sokan kiakadva, nem tudom hogy ki lesznek e majd akadva amikor a bukott fidesz éleslőszerrel lövet a tömeg közé mert a fűrer félti majd a mutyijait

2017. júl. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
56%
Nem, ez nem brutális volt, hanem erdélyi magyarokhoz méltó.
2017. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
24%

"Fontosabbak a székelyek, mint az itthon élő emberek, mert rászavaznak. "


Mondjuk a 23 millió románozás után valahogy nem volt magasan a léc.


"Annyira be vannak agyilag gyepesedve a fidesz hívők hogy képesek lennének agyonverni egy fiatal nőt mert kifütyűli Orbánt?

"


Messze volt az azért az agyonveréstől. De egyébként vitán kívül provokáló szándékkal ment arra a rendezvényre.

2017. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen a Fidesz szavazók.

A mostaniak.


Valamikor én is velük szimpatizáltam leginkább, de hát a "változások" csak negatív irányban teljesültek, az értelmes ember helyett meg csak az ilyenek manipulálásra mennek, akik rossz érzés nélkül nőkre támadnak, meg helyeselnek itt.

Komolyan, aki ilyenek ír, hogy "megérdemelte" az nem férfi... Egy értelmes nő meg szerintem nem írna ilyet.


Na mindegy. Ez 2017 és ezek a Fidesz-szavazók. Sajnos nem lehet mit tenni, túl sokan vannak és elnyomják az értelmes többséget.

2017. júl. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!