Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért menthetetlen a helyzet...

Miért menthetetlen a helyzet itthon? Hogyan jutottunk idáig? Kik tehetnek róla? 19/f Bp

Figyelt kérdés
Gondolok itt az ocsmány korrupcióra, a gyűlölködésre és a közbeszéd színvonalának elsilányosodásáról. Hova tűnt a tisztesség?

2017. aug. 3. 23:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"stresszcsökkentő hatású

kevesebbet stresszelsz kevesebbet gyűlölködsz feleslegesen"


Füvezhetsz, dorogzhatsz, alkoholizálhatsz, kávézhatsz, szedhetsz nyugtatókat, nem lesz jobb a közérzeted, csak belassítod és eltompítod az agyad! Mihelyt a hatás csökken, ugyanúgy visszaesel, ergo nem gyógyszereznie kéne magát az embernek, mert az nem old meg problémákat! Attól meg hogy valaki fél és reszket, nem kell csúnyán beszélnie, ahogy attól sem, ha ideges! Nem kel mitől idegesnek lenned! Csak idén június és júliusban 60-70 ember fulladt meg nyaralás közben! Egy buszbalesetért gyász van, ezért meg nem! Amikor itt 4x-5x annyi halottról van szó! Ez itt a baj! Olyanok, akik nemrég lehet, hogy még ezen az oldalon válaszolgattak, most már halottak, mert meghaltak nyaralás közben! Mégis féltek, szorongtak, idegeskedtek. Miért? Olyan rövid az élet! Miért teszed tönkre idegeskedéssel? Lehet holnapra már én is halott leszek! Vagy te, vagy akárki! Aki csak olvassa, az annyit tud, hogy valaki megint megfulladt vagy balesetben meghalt. Amúgy is, kizárólag én magam és a körülöttem élők szabják meg, hogy hogy érezzem magam! Ha szeretem azokat, akikkel vagyok, akkor mi akadályozná meg a jókedvem? Az hogy Orbán mit csinál, az mit se számít! És aki egyedül netto 120-ból nem él meg, az nettó 220-ból sem élne meg, mert azt is a hobbijaira vagy káros szenvedélyeire költené! Aki az 5. okostelefonját veszi, miközben csak netto 120-at keres, az ugyanúgy éhezne, ha netto 1 milliót keresne, mert akkor az 5. kocsiját venné!

2017. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja, és csak úgy hozzáteszem, hogy pont amiatt lesz egyre idegesebb valaki, mert egyre több szenvedélyre rászokik! Alkohol, fű, számítógépezés, energiaital. Minél több mindenre rászokik! A végén már az életidejének 100%-át a (káros) szenvedélyeivel töltheti, akkor sem fogja jól érezni magát! (Előző voltam)
2017. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A Fidesz hihetetlen méretre emelte és intézményesítette a korrupciót, ez példátlan Magyarország egész történetében. A közbeszéd pedig elérte a szalonképtelen szintet. Taknyán nyálán kell kivonszolni az elégedetleneket, az ellenzéki képviselőnő l*tyó! csak mert meg meri látni a Fidesz korrupciót, hát milyen kormány ez, valóban hallatlan.
2017. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hát ettől tényleg le kell fosni a bokánkat
2017. aug. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!