Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek? A helyzet már...

Mit tegyek? A helyzet már menthetetlen, ezt elszúrtam?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy az utóbbi időben eléggé össze vissza táplálkoztam és nem érdekelt hogy mit eszek valamint hogy mennyit. Így hogy testemet és immunrendszeremet rendbe tegyem tartottam egy 7 napos léböjtöt. A pozitív hatása tényleg megvan, energikusabb lettem és a szervezetem is megszabadult a méreganyagoktól. Viszont ezzel egy időben jelentős súlycsökkenésen is átestem, amivel még nem is lenne gond, viszont a szemeim eléggé beestek. Erről nem írtak sehol sem, viszont engem nagyon zavar. Maga a szemgolyó élénk úgymond de beesettebb lett a szemem...olyan kialvatlan egészségtelen hatást kelt miközben én magam energiával telinek érzem magamat.


A kérdés az lenne hogy ezen már nem lehet javítani? A hirtelen fogyás miatt örökre ilyen képem lesz? :/ úgy kb 4-5 kg-ot fogytam a 7 nap alatt...:/ Helyreáll majd a szemem ha most izmot építek? Tapasztalat, tanács?


Köszi előre is, megy a zöld.



2015. júl. 25. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs minden veszve, szerintem helyrejössz biztosan.
2015. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Léböjtsza.rság, gratulálok.

Mégis milyen mérgekkel voltál tele? Vese, máj lustálkodott?

És ha valamit össze-vissza eszünk, akkor bent ledobja a mérgeket, ha meg nem össze-vissza, de ugyanazokat, akkor meg nem?

2015. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!