Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért elítélendő, ha valaki...

Miért elítélendő, ha valaki "keveset" akar adózni?

Figyelt kérdés

Tizenévesen, húszas éveim legelején én is úgy gondoltam, hogy az a normális, ha sokat adózunk, mindent tisztességesen csinálunk.


Aztán, amikor kikerültem a főiskoláról és elkezdtem dolgozni, sokat változott a gondolkodásom.

Mondjuk úgy, hogy belefáradtam az adózásba.


Hiába kezdődik lassan négyessel a fizetésem bruttója, annak a nettója bizony nem olyan sok.

Ilyen meg olyan járulék, adó, minden marhaság lemegy belőle.


Aztán, hiába vesz az ember jó autót, a sz_r magyar utak hamar szétcseszik a futóművét.De, nem csak az a baj, hogy tele van kráterekkel az út, a befoltozott kráterek is olyan rosszul vannak megcsinálva, hogy utána meg bucka lesz a helyükön, mint egy fekvőrendőr komolyan.Aki járt már Ausztriában, láthatta, hogy bizony rendesen is meglehet csinálni az utat.



Aztán, a műszaki cikkek k_ drágák Magyarországon.

Mondjuk a nemzetközi termékek, egy Beats fülhallgató, egy BMW vagy egy Iphona (utóbbi Magyarországon a legdrágább) például a tengerentúlon jóval olcsóbb és totál ugyanaz a termék, csak kevesebb rá a lehúzós adó.


Az állami egészségügy szintén megér egy misét.Én nem is használom.Miért kell TB-t fizetnem?



Baromi sok adót kell ahhoz képest fizetni, hogy az ország egy putri, minden állami szolgáltatás az egészségügytől a közlekedésig egy kalap ürüléket nem ér.

Miért kellene ezekért adót fizetni tisztességesen?


2017. szept. 14. 20:50
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ha valami nem tetszik lázadni kell.. .)
2017. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!