Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az európai országokat miért...

Az európai országokat miért nem vonják magyar irányítás alá?

Figyelt kérdés
Sokkal egységesebb Európa lenne teremthető, ha mind magyar uralom alá tartozna. Az európai egység megteremtéséért áldozatot kéne hozniuk a magyar nép irányába.
2017. okt. 1. 23:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Te mit ittál?
2017. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%
Az európai ember még nem látja át ezt. Reméljük nem lesz túl késő és Orbán megállítsa a mingránsok.
2017. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

#1


Neki ehhez a szinthez nem kell innia.

2017. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Első szódát. Miért?


Kettes én a mostani EU bohóckodásnak semmi értelmét nem látom. Sokkal értelmesebb dolog lenne helyette egy kiterjesztett magyar birodalom, mely egész Európát felölelné. Ebbe integrálnák a többi népeket.

2017. okt. 1. 23:44
 5/23 anonim ***** válasza:
56%

Ezt ugye nem gondolod komolyan?Orbán bónusz pontot ér az egészben :D

Egy idióta vezessen egy lehetetlen államot.Istem ments

2017. okt. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

"Sokkal értelmesebb dolog lenne helyette egy kiterjesztett magyar birodalom, mely egész Európát felölelné. Ebbe integrálnák a többi népeket.

"

Előbb Királyá kellene Orbánt koronázni & Szenté avatni, ahogy te írtad egy másik kérdésben : https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__66..

2017. okt. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én rühellem az antimagyar fideszt, ők nem kapnának pozíciókat. Kizárólag magyar emberek lehetnének a Magyar Birodalom vezetői.
2017. okt. 2. 00:02
 8/23 Zápor 3.0 ***** válasza:
90%

"Te mit ittál?"


Ehhez az alkohol kevés, ehhez már szívni is kell valamit... :)

2017. okt. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

" Kizárólag magyar emberek lehetnének a Magyar Birodalom vezetői."


Én simán megtenném magam királynak.

2017. okt. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
66%
Messze vagyunk még ettől de kívánom neked hogy várd ki a végét! A szélsőjobb szerveződések még csak most kezdődnek. Egy nép! Egy ország! Egy vezér! Üdv győzelem!
2017. okt. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!