Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik még mindig...

Miért hiszik még mindig Mészárost Orbán strómanjának mikor már bebizonyosodott, hogy nem a strómanja?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=ioEWGuUTGTk&t=109s A 2. perc kezdetétől kell nézni a videót amiből látszik, hogy Mészáros Lőrinc nem is strómanja Orbánnak.

2017. okt. 7. 21:58
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy már csak a stílusomon találsz fogást. Eszerint a többit végre megértetted.
2017. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
Azt írtad, hogy csak a stílusodon találok fogást. Pedig írtam mást is miszerint, hogy gazdag és befolyásos embereket is kaptak már el akiről azt lehetett volna hinni, hogy megússza úgyis. Erre nem írtál semmit. Nyilván mert belátod, hogy igazam van. Tehát el lehet kapni őket, ha tényleg azok amiknek hiszik őket. De Mészáros nem stróman, tehát őt nem lehet.
2017. okt. 20. 13:54
 43/60 anonim ***** válasza:

Olyan országban, ahol korrupt a kormány, korrupt az ügyészség, vajon mekkora esélye lesz annak, hogy elkapja a saját maga által kinevelt strómanját? Nőj már fel kis naiv! Gazdag és befolyásos embereket is kaptak már el...hűha...

Ezzel annyi a probléma, hogy semmi köze a témához, felteszem, magad sem tudod, mit akartál ezzel bizonyítottnak hinni. Ezért nem reagáltam rá.

2017. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
Hát a feltevésed akkor hibás (nem is gondoltam volna). Arra gondoltam, hogy nyilván te sem hiszed, hogy csak Magyarországon létezik korrupció. Arra gondoltam akkor, hogy más országokban is kaptak már el csaló gazdag üzletembereket -olyanokat aminek Mészárost állítják- ahol ugyancsak van korrupció. Ráadásul Magyarországnál sokkal korruptabb országok is vannak (Észak Korea). Ott nem lehetne de az más szint. Tehát ne legyél naiv máshol is mocskos a rendszer mégis elkapják a nagy csalókat. Egyébként bármit is írtál, mindig volt ellenérvem, tehát a "Mészáros egy stróman" csak egy feltételezés (hibás). Egy igaz tényre nem lehetne ellenérveket felhozni, de ez nem az.
2017. okt. 20. 17:48
 45/60 anonim ***** válasza:

Hűha...ez kezd egyre viccesebb lenni...

Balga gyermek...mutass egyetlen olyan esetet, ahol a politikai vezetés a saját strómanját buktatta meg! Csak egyet! Ha már ott tartasz, hogy már más országokkal próbálkozol, két dolgot azért figyelembe kellett volna venned. Az egyik, hogy minden országban eltérő a jogszabályi környezet és a morál. Tehát nem mérvadó. A másik, hogy bárhol is buktattak meg "befolyásos és gazdag" embereket, az vagy politikai háttér nélkül (ergo más okból) történt, vagy politikai ellenlábassal szemben.

Ez a sztori egyik fele.

A másik fele, hogy lassan vehetnéd a fáradtságot és utánanézhetnél, mit jelent a stróman kifejezés. Ha a tájékozottságod egy százalékponttal meghaladná a néma kacsáét, ez alapján ugyanis fel se tetted volna a kérdésedet. A legviccesebb azonban mégis az, amivel megpróbálod védeni úgy ezt a strómant, mint a harmatgyenge elméletedet.

Strómannak lenni önmagában nem bűncselekmény. Strómant tartani sem feltétlenül az. Nem ebben áll ennek a hordának a sara. Sajnálom, ha most romokba döntöttem a kis lelked világát...

2017. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
Jaj, ez a mondat annyira tetszett, erre muszáj külön reagálnom: "mindig volt ellenérvem"...nos, amid volt, azt ellenvetésnek inkább lehet nevezni, mint ellenérvnek. Mondjuk úgy, hogy mindig mondtál valamit. Alapvetően a fogalmatlan ember téves elképzelései és naiv ábrándjai voltak ezek. Ezeket azért igen merész lenne érveknek nevezni...
2017. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:
Tudom mi a stróman, amikor más nevén van a cég nem? De Mészárosnál másra gondolnak amikor vádolják.
2017. okt. 20. 22:45
 48/60 anonim ***** válasza:
Nem, nem ez a stróman. Tehát maradjunk annyiban, hogy nem tudod.
2017. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
Hát akkor világosíts fel. Miért nem azért támadjátok Mészárost mert állításotok szerint Orbán pénze van nála?
2017. okt. 21. 10:31
 50/60 anonim ***** válasza:
Én miről világosítsalak fel? Nem működik a Google, vagy mi a probléma?
2017. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!