Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik még mindig...

Miért hiszik még mindig Mészárost Orbán strómanjának mikor már bebizonyosodott, hogy nem a strómanja?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=ioEWGuUTGTk&t=109s A 2. perc kezdetétől kell nézni a videót amiből látszik, hogy Mészáros Lőrinc nem is strómanja Orbánnak.

2017. okt. 7. 21:58
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:
"Az a személy, aki egy kétes hírű vállalkozáshoz adja a nevét" Ezt a google adta ki és az én tudomásom szerint is ezt jelenti és ezt is írtam csak más szavakkal. Tehát a google-m tökéletesen működik és egyezik az én tudásommal.
2017. okt. 21. 14:15
 52/60 A kérdező kommentje:
Szóval ha már a googel el jössz akkor mi is a bajod azzal amit az ír?
2017. okt. 21. 16:49
 53/60 anonim ***** válasza:
Akkor még nézelődj egy kicsit! Hiányos a tudásod.
2017. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
2017. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
És ez még mindig nem fedi le a teljes fogalomkört.
2017. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:
Ezt a lapot már láttam eddig is mielőtt te idetetted. És én is erre gondoltam. Nyilván a megfogalmazásom nem volt ilyen kifejező de ilyesmire gondoltam.
2017. okt. 21. 17:53
 57/60 A kérdező kommentje:
Mellesleg ebbe is benne van ugyanaz amit én mondtam csak kicsit másképp. tehát ezzel nem nőtt a tudásom és nem azért mert eddig is láttam már.
2017. okt. 21. 17:59
 58/60 anonim ***** válasza:

Csodálkozom, hogy nem érzed még kínosnak, ezt az erőltetett magyarázkodást.

Ha szerinted te ugyanazt mondtad, ami ott le van írva, akkor két eset lehetséges: Vagy olvasni nem tudsz, vagy a valóságképeddel van valami gond.

2017. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:
Hát én azt írtam, hogy más nevén van a cég amit úgy értettem, hogy másnak a nevére írják át a céget. A te linkedben ez áll "strómanjaik nevére próbálta íratni érdekeltségeit". Ez neked nem hasonlít? Nem nagyon megy a szövegértés ezek szerint. Mellesleg kérdezted, hogy mekkora rá az esély, hogy a saját strómanjukat elkapják. Miközben nem is sikerült bizonyítanod, hogy stróman tehát a kérdésed is hülyeség. Írtad, hogy mennyi esélye lenne egy kismalacnak a trágyaláson a farkas ellen. Gondolom a kismalac te akarsz lenni. De ez is csak kifogás. Ez hasonló mint amikor az ellenzék a választási törvényre fogja, hogy nem tudja leváltani a Fideszt ők is csak kifogásokat keresnek ahogy te is. De te állandóan csak kötekedsz és semmit se mondtál ami tényleges bizonyíték lenne. Na a kérdést törlöm a sajátjaim közül és nem nézem ezentúl mert már csak 1 értetlen ember maradt kötekedni.
2017. okt. 21. 20:53
 60/60 anonim ***** válasza:

Kapaszkodsz abba a mondatba, mint egy fuldokló a mentőövbe. Mondd csak, hogy sikerült neked egyetlen mondatot párhuzamba állítanod kb ötféle kontextussal?

Én értem, hogy a te értelmezésed az egyetlen, ami nem húzható (talán) rá stróman lőrincre, csak pechedre van ott még néhány.

Ha vak vagy a tényekre kisgyerek, az nem az én hibám. Hogy személyeskedéssel zárod a magyarázkodásodat, az pedig csak arra jó, hogy igazold az érvtelenségedet, ami végigkísérte ezt a pár napi vergődésedet.

2017. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!