Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik még mindig...

Miért hiszik még mindig Mészárost Orbán strómanjának mikor már bebizonyosodott, hogy nem a strómanja?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=ioEWGuUTGTk&t=109s A 2. perc kezdetétől kell nézni a videót amiből látszik, hogy Mészáros Lőrinc nem is strómanja Orbánnak.

2017. okt. 7. 21:58
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert Mészáros sorra nyeri a pályázatokat, és valamiért az Orbán család cégei az alvállalkozók, a külömböző építkezésekhez használt kőanyagot is orbánék bányáiból hozzák. Orbán a leggazdagabb ember Mo.-n, Mészárost is csak csicskásnak használja.
2017. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
Persze, hogy megnyeri a pályázatokat de nem azért mert stróman hanem mert jó vállalkozó. Az pedig, hogy Orbánék az alvállalkozók és az, hogy hoznak tőlük anyagot nem jelenti azt, hogy stróman lenne. Persze egy magyar ember azonnal össze esküvés elméleteket gyárt minden bizonyíték nélkül.
2017. okt. 8. 22:16
 13/60 A kérdező kommentje:
Még mindig nem hallottam igazi bizonyítékot. Nem stróman.
2017. okt. 10. 16:16
 14/60 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem stróman! Ugyan, hogy is lehetne az? Na és persze az egyetlen vállalkozó széles egy hazában, aki mindenhez ért és mindenre alkalmas...

Hol vetted a rózsaszín felhődet? Én is akarok egyet!

2017. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
2017. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:
Ez nem rózsaszín felhő hanem logika. Mészáros egy vállalkozó aki nagyon sikeresen vállalkozik. Az átlag magyar ember pedig elvből utálja aki nála gazdagabb. Tehát kitalálják, hogy biztos nem a saját sikere mert valamivel meg kell magukat nyugtatni. Semmi se bizonyítja, hogy stróman lenne. Ezt csak kitalálták akik utálják.
2017. okt. 11. 11:40
 17/60 anonim ***** válasza:
És Te mivel tudod bizonyítani, hogy nem az? Hallottál már olyan strómanról, aki büszkén vállalta, hogy az? Aki azt adja válasznak, hogy joú tévét szeretne csinálni, és ennyiben le is tudja a történetet, arról valahogy nem tudom elhinni, hogy zseniális vállakozó lenne. Megkérdőjelezem azt is, hogy érti egyáltalán mire pàlyàzik.
2017. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
Logika... Na persze... Akkor hadd kérdezzek valamit: Mondjuk házat akarsz építtetni a példa kedvéért. Hogy választasz vállalkozót?
2017. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg mutass nekem olyan vállalkozást, ahol legálisan meg lehet ezerszrezni a vagyonodat! Ez meg matematika...
2017. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
tegnap 21:10 Nem tudom így, hogy melyik ember mennyivel növelte a vagyonát de ha jól tudom Gattyán György önerőből lett olyan gazdag amilyen és ő Mészárosnál is gazdagabb. Csányi Sándor is több mint kétszer gazdagabb Mészárosnál és ő sem örökölte a pénzét. Szerintem ők is ezerszerezhették a vagyonukat. Azonkívül olvastam, hogy jobban gyarapodott a vagyona mint Mark Zuckerberg-é amiről nem láttam számítást csak a dumát de nyilván hiteltelen, mert neki 56 milliárd dollár a vagyona a Forbes szerint, Mészárosnak meg fél se lenne átszámítva. Tehát nem nőhetett jobban Mészárosnak mint Zuckerbergnek, aki a világ egyik leggazdagabb embere Mészáros meg sehol sincs hozzá. Magyarországon is gazdagszanak hihetetlenül mások is, a külföldi milliárdosok meg még jobban mint Mészáros. Csak ugye a Magyarországi média specialitása a másik zsebében való turkálás. Nincs amúgy képlet rá, hogy mennyivel növelheti valaki a vagyonát legálisan. Vagy valami emberfeletti törvény kimondja, hogy nem legális aki x % felett gyarapodik szerintetek? Magyarországon divat, hogy belekötnek minden gazdagabba az emberek. Még mindig nem látok bizonyítékot csak a dumát a strómanságáról.
2017. okt. 12. 12:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!