Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért teszi tönkre...

A kormány miért teszi tönkre a vasutat?

Figyelt kérdés

A jegyárak az egekben, miközben az ország keleti részében kb. ukrán szinten vannak a vonatok. Nemzetközi vonatot hamarosan nem lehet majd belföldi utazásra igénybe venni, azaz nem lehet pl. a Railjet-tel elmenni Pestről Győrbe.

Először beszüntették a büfékocsikat a belföldi járatokon, most a MÁV által üzemeltetett nemzetközi járatokon is meg akarják szüntetni őket. Megszüntetik a Budapest-Berlin járatot, ami az egyik legfontosabb járat volt.



2017. okt. 19. 23:54
1 2
 11/15 anonim válasza:
előző ez mind oké, de miért nincs több járat pénteken és vasárnap Pest-megyeszékhely viszonylatban ahova busz nem is jár?
2017. okt. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne tudj nyugatra menni...
2017. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én Hollandiába fogok költözni,ha törik,ha szakad...ez az ország 💩
2017. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11! Valószínűleg azért nincs, mert a meglévő kapacitás is ki tudja elégíteni az utazási igényeket. Az, hogy kényelmetlenebb, mert tömve vannak a vonatok, az természetes, ez olyan, mint hogy reggel nagyobb a forgalom az utakon, mint délelőtt fél tízkor. Különben is, sulipénteken és vasárnap általában több kocsival közlekednek a vonatok.
2017. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nem tudja! pénteken és vasárnap amikor nem észleltem időben(indulás előtt 2-3 órával), akkor sosem kaptam icre jegyet , csak gyorsra
2017. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!