Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország valóban reménytel...

Magyarország valóban reménytelen hely és nem szabad itt maradni?

Figyelt kérdés

Most kaptam állásajánlatot az egyik nyugat-európai országból. Elég jól fizetnének, ha szombaton is melóznék, akkor meglenne havonta a 2600-2800 euro, a szállást és a rezsit pedig fizeti a cég.

A haverjaim szerint egy beteg majom lennék, ha ezt kihagynám, ráadásul ha megtelepedek, akkor kivihetném őket is.

Szerintük Magyarország egy pöcegödör, aminek nincs jövője és tisztességes úton úgy sem lehet itthon jól élni. Nem szabad megvárni, hogy összeomoljon a munkaerőhiány miatt az ország, mert akkor nehezebb lesz itthonról elmenekülni, szóval addig kell dobbantani, amíg lehet.


Mit tegyek? Valami vélemény esetleg? Menjek vagy maradjak? Elméletileg a jövőm lenne a tét és a barátaimat sem hagyhatom cserben. És ha maradok és valóban összeomlik az ország, mert nincs munkaerő, akkor örökre bánni fogom a döntésemet.

Én most arra hajlok, hogy menjek... :\


24/F



2017. okt. 28. 20:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem akarsz diktatúrában és mélyszegénységben, agymosott keresztény országban gyereket nevelni akkor tűnj el. Az ország egy év múlva a mostaninál is rosszabb lesz, senki sem tudja, hogy mire készül a diktátor.
2017. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
42%

Ha van benned elég életerő hogy nekiállj, akkor mindenképp menj el innen.


Sajnos sokan mint én is túlságosan fásultak meg fáradtak hogy belevágjanak.

2017. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!