Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a határon túli magyarok szavazhatnak magyar pártokra úgy, hogy nem viselik döntésük következményeit és nem élnek itt?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 19:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

És a cigányok bejegyzett kisebbség, ha cigányul akarnak tanulni, még kapnak is iskolát, pénzt. Ha a saját vezetőikkel van baj, azt nem tudja más megoldani helyettük.

Vannak külön programok is nekik, sőt.



A "meleg-hideg-langyos-akármi" "közösségek" meg valami más alapján a beilleszkedéssel törődjenek, ne a kitűnéssel. Biztos csinálnak valami mást a hőmérsékletükön kívül is.

2017. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

#19


"Milyen érvelés,hogy nem az ő hibájuk,hogy nem itt élnek?"


Jó érvelés.


Mindenkinek joga van ahhoz, hogy szülőföldjén saját nyelván és kultúrájában éljen...


Nem csak az eltávozás lehetősége alapjog, hanem a maradásé is.


Van akinek a szülőföld csak egy lakcím, egy hivatalos bejegyzés, de sokan vannak akiknek ez többet jelent annál.

Persze kufárszemlélettel ezt nehéz megérteni.

2017. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Akkor most megint csak azt tudom mondani,ha a melegektől azt várják el,hogy illeszkedjenek be,akkor a határon túli magyarok is illeszkedjenek be az adott országban,ahol élnek.


Megint a kettős mérce.

Ha a magyar melegeket elnyomják az nem baj,bezzeg ha Szlovákiában,Romániában vagy Szerbiában valakit elnyomnak,mert magyar,az már baj.


A szexualitás kb ugyanannyi az élet része,mint az,hogy te milyen nyelvet beszélsz.

Ha ez nem így lenne,akkor a munkahelyen mindenki titkolná,hogy kivel van kapcsolatban,az utcán a párok nem fognák meg egymást kezét.


Én nem a határon túli magyarok ellen vagyok.

Kapjanak támogatást,de itthon is vannak bőven szegények.

Szavazati jogot viszont csak akkor kapjon,ha ide költözött,itt van bejelentett lakcíme,itt él.

2017. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Szerintem foglalkozzunk inkább a balkezesekkel, vagy inkább baloldalasokkal.


A népesség 13-14%-át teszik ki, és jelentősen meg van nehezítve az életük a jobboldalasokra épített világban.

Kevesebb ideig élnek, több baleset éri őket, az élet minden területén veszélyeztetettek.


A határon túli magyarok magyarlakta területeken élnek. Magyarok a nevek a temetőkben a sírokon, magyar nevek vannak az anyakönyvekben, magyarok a nevek a háborús emlékműveken. Minimum, hogy a pártokra szavazhassanak.

2017. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!