Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez EU-t nem kéne újra megszava...

Ez EU-t nem kéne újra megszavaztatni Magyarországon? Én úgy látom, hogy olyan idegengyűlölet van, hogy kérdéses, hogy a többség akar-e együtt élni bárkivel is, nem?

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 11:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell elfelejteni, hogy az emberek zöme meg akar felelni a környezete elvárásának (konformista), akkor is, ha ő egyébként szíve szerint mást tenne, csak éppen konfliktus kerülő. Nem igaz az ilyen mértékű idegengyűlölet, hiszen az emberek zöme soha nem találkozott migránssal, legfeljebb a tv-ben látott valakiket, akikre rámondták, viszont lyukat lehet beszélni a hasukba, pláne, ha azt egy gyakorlott pszichopata teszi.
2017. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
36%
pedofillal találkoztál már, vagy csak azért hiszed, hogy rossz mert valakik azt mondták?
2017. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
62%

Én benne vagyok, hogy 25 évente legyen egy népszavazás a nemzetközi szövetségeinkről (ENSZ, EU, NATO... stb.)


Eszem ágában sincs ezekből kilépni, de így lenne korrekt. Hadd döntsön minden nemzedék.

2017. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
21%

Én kilépnék... eu azt hiszi hogy mert ad támogatást,amit ugye libsikéim vissza is kell fizetni...már rögtön ide telepítheti a bombagyárat...


+1: bírom ha valaki a erőszakolókat szidja rögtön piros kezet kap

2017. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
38%
Így van én sem láttam még pedofilt. Ne is szidjam akkor őket mert lehet rendes emberek
2017. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
44%

62%

Pont az ilyen kreténekről beszéltem mint te.

Lazán bedöntenétek az országot 1300 menekült miatt. (csak olyan jöhetne ide aki megkaptaba menekültstátuszt.)

Gratulálok.

2017. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
73%
Miért van ennyi agyhalott ebben az országban?:(
2017. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

"Elég tájékozatlanok vagytok. A magyarok Eu pártiak felmérések bizonyítják."


Ezt én is tudom, képzeld a kérdésem irónikus volt. Arra szerettem volna rámutatni, hogy a sok idegengyűlölő, aki EU párti, az vagy számító ember, vagy nem tudja mit jelent Európához tartozni. Az első undorító, a második nagyképű hülye.

2017. nov. 14. 14:18
 19/36 A kérdező kommentje:

"Nem kéne szavazás mert azzal végérvényesen tönkretennék ezt az amúgy is döglődő országot."


Nem hiszem, hogy megszavaznák a kilépést, mint fentebb mondtam.

De ha így lenne, akkor talán ráébrednének, hogy nem is érdemeltük meg.

2017. nov. 14. 14:20
 20/36 A kérdező kommentje:

"Gyerekek előtt nyomta a pónit a tag, nem tudom nekem ilyen nem hiányzik ide XD"


Nem tudom minek kell idehozni egy konkrét hülye esetet. Az idegengyűlölet pont arról szól, hogy nem azt a valakit gyűlöljük konkrétan, hanem már mindnekit akiről el tudjuk képzelni, hogy nem olyan mint mi, lásd Perbál most.


Egyébként meg pont a németeknek vannak a legperverzebb szekszuális szokásaik, szegény lehet csak nem tudta, hogy lovatbszi csak négy fal között lehet. Egyébként meg ahogyan viselkedtünk a menekültekkel én bármelyik menekültrül bármilyen lelki sérülést el tudok képzelni, amiből bármilyen őrültség következik, és annak mi is részesei vagyunk rárakódva a háborús sérülésekre.

2017. nov. 14. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!