Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez EU-t nem kéne újra megszava...

Ez EU-t nem kéne újra megszavaztatni Magyarországon? Én úgy látom, hogy olyan idegengyűlölet van, hogy kérdéses, hogy a többség akar-e együtt élni bárkivel is, nem?

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 11:04
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
35%
Az egyetlen lelki sérült itt te vagy kérdező . Védd csak azt az állatkínzót nyugodtan. És az ilyen emberek mint te még szavazhatnak is.
2017. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
34%

a kérdező álomvilágban él, fel sem fogta, hogy mi történt

nem akarja elfogadni, sérti a világképét


valami ilyesmit érezhettek a kommunisták is, amikor 56ban az oroszok szétlőtték pestet

2017. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
23%
en orulnek ha kilepnenk
2017. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
62%
Na hát, ahogy írtam az elején bebizonyosodott csak, hogy ismét egy gyökér provokátorral van dolgunk. :)
2017. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

"Az egyetlen lelki sérült itt te vagy kérdező . Védd csak azt az állatkínzót nyugodtan. És az ilyen emberek mint te még szavazhatnak is."


Én úgy látom a válaszolók között van néhány, aki a kérdést nem akarja érteni, és úgy általában semmit se akar érteni, mert kommunikálni se tud, csak trollkodni. Az pedig szomorú, hogy többen is vannak, bár reménykedem, hogy csak egyvalaki trollkodik, és többször irogatott, hogy azt hidjék ő van többen. Én nem akarom az állatkínzót védeni, nem írtam ilyent, de felhívnám a figyelmet arra, hogy elég sok állatkínzás történik nem csak Németországban hanem itthon is, és nem kellenek hozzá migránsok. Továbbá, aki kiragadja ezt az egy esetet, és a jelenség megvizsgálása helyett ezzel érvel, és ez a fő érve, amit többször ismételget, az ugyanaz, aki azt mondja, hogy a cigányok pl. a saját sorsuk megrontói, és kényelmesen hátradőlve uszítgat a klaviatúra mellől. Én értem, hogy a félelem és a rosszindulat irányítja az ilyeneket, a félelemnek van helye természetesen, de azt idegengyűlölet nélkül is kezelni lehet. És a legárulkodóbb, amikor valaki érvek helyett, olyanokat irogat, hogy az ilyenek még szavazhatnak is, mert pont annak nem kéne szavaznia, aki ilyent mond, hiszen ő nem demokratikus, márpedig egy demokráciában élünk, tehát ha valaki felvállalja, hogy nem demokrata, akkor ne is tartson igényt a szavazásra, hanem keljen ki a fotelből és menjel el a cigánynegyedbe, vagy menjen el a migránsokhoz, és vállalja ő azt, amit helyesel, ha mások teszik. Vállald fel a véleményed!

2017. nov. 14. 16:03
 26/36 A kérdező kommentje:

"a kérdező álomvilágban él, fel sem fogta, hogy mi történt"


Kifejtenéd, hogy pontosan mire gondoltál? Felfogtam mi történt, én Perbálról írtam, és ott az történt, hogy kihívták a rendőrséget csak azért, mert valaki nem úgy nézett ki, mint az árja magyar. Ráadásul segíteni akart a magyarokon.


Én erdélyi vagyok, és amikor átjöttünk, akkor például gyerekek ráírták a kerítésünkre, hogy büdös román. Én nem fel sem fogtam, hogy miért. Azok a gyerekek nem tehettek róla, a társadalom és a szüleik tehettek róla. Most gondold el, hogy miféle társadalomban fogunk élni 10-20 év múlva.

2017. nov. 14. 16:07
 27/36 anonim ***** válasza:
61%
(Továbbá, aki kiragadja ezt az egy esetet, és a jelenség megvizsgálása helyett ezzel érvel, és ez a fő érve, amit többször ismételget, az ugyanaz, aki azt mondja, hogy a cigányok pl. a saját sorsuk megrontói, és kényelmesen hátradőlve uszítgat a klaviatúra mellől. ) Mert ugyan ki a cigányok sorsának megrontója ? Talán én? Vagy más? Évszázadok óta képtelenek beilleszkedni. Tán akkor ők is tehetnek róla nem? Nehogy már mindíg az a csúgya rasszista társadalom legyen a felelős a cigányság sorsáért.
2017. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
most nem azért, de konkrétan melyik a jobb? Hogy egy arab lovat baxot, vagy az otthoni cigányság meglincsel valakit? Mert ugye ilyen sose történik, a magyar tiszta, érzelmes, problémamentes nép. még szerencse... csak a pénzért még az anyját is eladná. az egyik hasionló kérdésben már leírtam: ha minden szavazóképes állampolgár kapna 1 millió Ft-ot, vagy esetleg többet, akkor is 98%-os "Nem" lenne a válasz a betelepítésre?
2017. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Az EU-belépést a nép szavazta meg.

Ez nem olyan téma, amit tízévente lehet módosítgatni - és szükség sincs rá.

Ha Orbán ki akar lépni, akkor megteheti: az oroszok tárt karokkal fogják várni - de Magyarország marad!

2017. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

"Ez nem olyan téma, amit tízévente lehet módosítgatni"


Én sem gondolom, a kérdés irónikus volt, ha nem vetted volna észre.

2017. nov. 15. 13:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!