Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberálisok! Titeket nem...

Balliberálisok! Titeket nem zavar, hogy az ellenzéki pártok semmit nem erősödtek az elmúlt 7 évben?

Figyelt kérdés

Ilyen töketlen ellenzéki politikusok lennének?

Már 7. éve, hogy a bizonytalanok tábora folyamatosan nő, de az ellenzék nem tudja őket megszólítani. Miért?



2017. dec. 13. 19:11
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

"A hozzád hasonló gondolkodásmód (pontosabban a gondolkodás teljes hiánya)"


Ja tehát aki nem a te álláspontodon van az hülye és nem gondolkozik.. értem. Ez a baj a balliberálisokkal sajna. Nem mindegy hogy a hülye okoskodik, vagy az okos hülyéskedik :D


"akkor miért veri most a fidesz a mellét, hogy soha ilyen magas nem volt a CSP"


Ja, mert ha meg vissza csökkentenék és inkább adókedvezményt adnának, akkor az lenne a probléma, hogy megint a szegények zsebéből veszik ki a pénzt....

2017. dec. 14. 14:03
 32/47 anonim ***** válasza:
75%
Minek tetted fel a kérdést, ha csak nyomod a saját igazadat, mindenkit lehülyézel, és 1-1 beképzelt mondattal lehurrogod mások hosszú véleményezéseit? És ahogy elnézem, aki nem ért veled egyet, azt még le is pirossazod?
2017. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, ha felteszel egy nyitott (hosszabb választ igénylő) kérdést, akkor azért azon ne csodálkozz, hogy olyanok is írnak, akikkel nem feltétlenül értesz egyet. Ez az ő véleményük, de elvileg erre is kérdeztél rá, ha jól értem. Jómagam is megírtam, hogy véleményem szerint miért van ez úgy, amit kérdeztél, aztán lepontoztál, plusz lehurrogtad a válaszomat.

7-es voltam.

2017. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Ja, én is válaszolni akartam, de látom ennek a kérdezőnek csakis saját véleményének ajnározása az igénye, nem fárasztom magam, az ilyenre ti se pazaroljátok a drága billentyűzetet. :D
2017. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Az már a kérdés kirakásakor is tudható volt, hogy csak egy fideszkomcsi akarja a jobban teljesítés mítoszát szórni, az "ellenség" rosszabbul teljesítésénak látszatával. :)
2017. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

Továbbra sem értem a támadásotok okát.

Én feltettem egy kérdést, ti meg elkezdtek Fideszeszni... az ellenzék töketlenségét nem az ellenzékben kéne keresni?

2017. dec. 15. 15:30
 37/47 anonim ***** válasza:

"Továbbra sem értem a támadásotok okát.

Én feltettem egy kérdést, ti meg elkezdtek Fideszeszni... az ellenzék töketlenségét nem az ellenzékben kéne keresni?"


Ez hülyeség, rengeteg mindenki leírta az indokot, te meg vagy pökhendien reagáltál rá 1 mondatban, vagy figyelmenkívül hagytad. Menj provokálni máshova.

2017. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

"rengeteg mindenki leírta az indokot"


Nem, amit eddig leírt a többség, az félremagyarázás, a felelősség hárítása volt. Volt értelmes válasz is természetesen, úgy gondolom, hogy ezeket mindenki megtalálja, külön nekem nem kell reagálnom rá.


"Menj provokálni máshova."


Nem provokálok, a valóságot írom le. Ha neked ez provokáció, akkor sajnálom.

2017. dec. 15. 22:00
 39/47 anonim ***** válasza:

"# 38/38 Időpont tegnap 22:00"


Nagyon bölcsnek képzelheted magad, ha úgy látod hogy TE A VALÓSÁGOT ÍROD LE, és a többiek meg MELLÉBESZÉLNEK. :)).


Tudod mi a valóság? Az hogy a Fidesz 7 milliárd forintot költ marketingre, és pl. a Jobbik meg -600 millióval tartozik egy illegitim büntetés miatt. Te kellene megpróbálj eladni egy "mártkát" 600 millió tartozással, úgy hogy a konkurencia évente 7 milliárdat költ a sajátjára. Menne?


Még 2014-ben Orbán azt mondta Simicskának, hogy vásárolja fel az RTL Magyarországot, a pénz az nem probléma. Ez nem jött össze, de pl. Andyval a Tv2-őt megvetette, Habonyékkal szinte minden vidéki újságot felvásároltatott, mai napra pedig 10-ből 6 média felület a Fideszről szól, 1 a baloldalról, egy fél a Jobbikról, s a maradék független.



2014-ben, amikor a Jobbik 2%-ra volt a Fidesztől, akkor fontos dolgok voltak előtérben, mint az oktatás, közbiztonság, egészségügy, korrupció. Aztán bejött a migránstéma, és MINDEN szakmai vitát áttereltek erre, az emberek erről beszélnek, a hírek erről szólnak, és elértek ahhoz az állapothoz, hogy nem számít ha régiós szinten a mi GDP-nk növekedik szinte a legkevesebbet, nem számít ha az oktatás csőd, nem számít ha hullákat találnak a kórházakban, és nincs pénz semmire, a lényeg Soros, a migránsok és az ezeken való fröcsögés.


Kérdezhetnéd hogy akkor ha ilyen könnyű az emberek agyát mosni, miért nem teszi meg az ellenzék is? Egyszerű, az ellenzéknek NINCS 7 milliárdja évente arra hogy külföldi tanácsadókat fizessen, akik segítenek amerikai mintára kiépíteni a 21. századi agymosási technológiákat egy 20. századi országban. Az ellenzéknek továbbá médiafelülete sincs erre.



És a másik dolog, a Fidesznek 2014-ben kicsi volt a támogatottsága, viszont egyrészt a választási törvények módosításának köszönhetően másrészt az ellenzék megosztottságát okolhatóan 2/3-a lett. Az emberek többsége kormányváltást akar, csak nincs kimögé beállni, mert nincs egység, ha most nem jött volna képbe a Jobbik, akkor valószínűleg 2014-ben megint az MSZP nyert volna, 2018-ban megint a Fidesz, és így tovább. De elindult a változás, új pártok jelentek meg, és most ennek a "bőjtjét" szenvedjük el, de idővel kikerül egy párt, akinek sikerül a teljes ellenzéket megszólítania (már ha nem tiltják be őket is, mint most a Jobbikot). És akkor a Fidesz is menni fog a levesbe. Ennyi.

2017. dec. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

#38.

Ennyi badarságot rég olvastam, természetesen te se csinálsz mást, csak az ellenzék töketlenségét a Fideszre hárítod.

Soha nem volt a Jobbik 2%-ra a Fidesztől ezt nem tudom honnan vetted. A választási törvény módosítását meg inkább ne is hozd szóba, mert látszik, hogy fogalmad sincs arról, hogy mi a különbség a régi meg az új között. Gondolom a határon túliak szavazati jogát is elvennéd, mert "csak azé' nyer a Fidesz"


Agymosottak ide vagy oda, van a jobboldalon is, de van a balliberálisok között nem egy pár. Akinek mással nem telik a napja, minthogy szidja a kormányt, mert szar az élete. Arra nem jön rá, hogy saját magának is tennie kéne valamit már.


Simicska, Andy Vajna nem értem hogy jön az én kérdésem alatti kommentbe, de te tudod. Csak nehogy arra célozz, hogy már több az kormánymédia mint az ellenzéki, mert dobok egy hátast :D

2017. dec. 16. 11:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!