Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van a Fidesznek és...

Miért van a Fidesznek és híveinek ilyen bulvár stílusa?

Figyelt kérdés

Szerintem azért észrevehető, hogy sok fideszes politikusnak van ilyen tenyérbemászó stílusa, hogy riporterek kérdeznek tőlük valamit, ők meg nem válaszolnak és bunkó módon reagálnak.


Az is látszik, hogy nem állnak le vitázni teljesen egyértelmű témákról.

Például Orbán szinte senkivel nem áll le vitatkozni.

A bulvár stílust úgy értem, hogy gyakran államférfihoz nem méltó módon reagálnak és "beoltják" azt aki kérdez valamit vagy vitatkozni próbál velük.


https://www.youtube.com/watch?v=C2yB8OXlTrQ

Főként a szemöldökcsipesz.


És tapasztaltam már ilyet a szavazóikkal kapcsolatban is, hogy pl felvetettem a korrupciós ügyeket erre csak annyi volt a válasz, hogy "törődj a magad dolgával, mi közöd hozzá ki, hogy gazdagodott meg" stb


Semmibe veszik a vitapartnerük véleményét, oltják őket stb.


Ti is tapasztaltatok már ilyesmit? Mi lehet ennek az oka?



2017. dec. 15. 12:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nálunk ezzel lehet sikert elérni.
2017. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%

Egyenes válaszokat csak egyenes emberektől lehet várni. Ilyen férgektől sosem fogsz még egy hihető "igen"-t, vagy "nem"-et sem hallani. Ahogy a vitapartnerüket veszik semmibe, ugyanúgy veszik semmibe az egész országot, az egész népet, a közérdeket.

Aljas, sunyi, gerinctelen alakok. Sajnos van az országban az a réteg, amelyiknek ez tetszik.

2017. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sehova nm fordult a Jobbik. Csak beszoptátok, amit az "Atya hangja"

s u g á r o z agyatokba.

2017. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!