Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó dolog ez a Lét...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek jó dolog ez a Lét jövedelem?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 19:53
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
70%

egy huncut érvet nem sikerült felvonultatnod, pedig többször felszólítottalak rá


tehát a szokásos alulművelt mások pénzén élősködő társadalommérnökösködő libsibolsi vagy

2017. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
0%
Á-á! Amikor érvelek kikerülöd, legtöbbször mintha nem is mondtam volna semmit, csakhogy ne kelljen felelős választ adnod, vagy pedig szimplán kommunista érvként tünteted fel, gondolván, hogy annyira profin illegitimálod. Ez nem ugyanaz. és ha más is le állna veled vitatkozni, olyan hülye lenne mint én. Ne tegyétek! Semmi értelme.
2017. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
75%

mert nem is mondtál semmit


egyetlen érved, hogy te azért nem vagy ballib mert nyugaton (ahol kb mindenki ballib) egyes magukat konzervatívnak definiáló liberálisok támogatják az alapjövedelmet


ez mire érv? ja hogy a nagy semmire?


a kérdés az volt, hogy jó dolog-e az alapjövedelem, és erre meg az egyetlen megállapításod az volt, hogy te egy polgári szolidáris elvtárs vagy :)

2017. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
0%
Nem ez egy hülyeség. értelmezési problémád van ésvagy feltűnési. Azzal nem tudok mit kezdeni.
2017. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
67%
inkább a tartalmi tévedéseiddel kezdj valamit :)
2017. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
0%
A számból vetted ki a szót. :-)
2017. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
0%
Igen számítottam rá, hogy e leszek pontozva, nem is zavar, semmi baj nem is kell egyetértenünk, hanem azt mondja meg nekem valaki, hogy ki a betyár atyaúristen tud egyetérteni egy provokatív trollal? Tehát ebbe avassatok be. :)
2017. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
67%
itt te vagy a provokatív troll
2017. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Oké, legyen, akkor jelentsd a válaszaimat, orvosoljuk a problémát.
2017. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!