Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs egy olyan párt, ami az egyedülállókat és a gyermektelen embereket szólítja meg?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon kellene egy olyan párt a parlamentbe,ami az ilyen emberek érdekeit képviselné.


Mindenhol csak a családokat szajkózzák!

Nem csak családos emberek élnek ebben az országban,hanem rengeteg olyan ember,akinek nincs senkije,vagy nincs gyermeke.


2018. jan. 6. 23:39
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
20%

Tényleg nem érti. A népesség reprodukciója össz-társadalmi feladat. Ha a magyarság nem tudja fenntartani a saját népesedését, idegen népek települnek be idővel, és a magyarság veszélybe kerül. Aki nem csinál vagy szül elég gyereket, az veszélybe sodorja az egész magyarságot. Hogyúgymondjam, VISSZAMENŐLEGESEN SE ÉRDEMLI MEG AZT A SOK JÓT, amelyet csecsemőkora óta az állami ellátórendszertől kapott.


Kérdező szerencsére a gyerekszám szerinti adókedvezmény az Orbán-kormány egyik hatalmas vívmánya – sok rosszat el lehet mondani a korrupt, hazug kormányról de ez speciel tényleg jó. Nagyon örülök, hogy az 5 gyerekem adóterheit te vállalod, köszi köszi köszi! :))

2018. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
31%
Istenem bárcsak a szülei gondolkoztak volna így a kérdezőnek. De szerintem fel se fogja hogy meg se született volna ha azok is ilyen beteg lelkű gyűlölködők lettek volna.
2018. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Az se jó ha csak úgy potyognak a kölykök kifele meg az se ha nem. Valahogy a kettő között kéne eltalálni és nincs gebasz.
2018. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó nem tudom mi a bajod azzal, ha egy családnak akár 5-6 gyereke is van (nekem van 5 saját és 2 kapott). Évente eltűnik egy 35 ezer fős városnyi népesség Magyarországról. És a népsűrűségünk már most a német fele.
2018. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

"De ha valaki tehernek éli meg a gyereknevelést,akkor minek vállalkozik rá?

Elvileg azok vállalnak gyereket,akik örömüket lelik benne,nem?"


Te iq huszár, szerinted, ha nem lelnének örömöt benne, akkor bevállalnának több gyereket is? Igen, bánatukban vállalnak felelősséget, költenek egy rakat pénzt, fektetnének időt, energiát az egészbe?

2018. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

"Tényleg nem érti. A népesség reprodukciója össz-társadalmi feladat."


Ezzel nem is lenne gond.

Viszont kérdés,hogy milyen módszerrel,milyen áron.


Na,már most láthatod,hogy a népesség elég jelentős részének nincs gyereke,aminek okai vannak.

Ebben a 41%-ban bőven akadnak olyanok is,akik vállalnának gyereket,de nem tudnak.

Nem mindenki olyan felelőtlen,hogy aktuális állami támogatásra vállal 3 gyereket.


Márpedig jelentősen a gazdag nagycsaládosok vannak támogatva az országban.


Miért érdeke az a társadalomnak,hogy pár gazdag családnak,ne 1-2,hanem 3-4-5 gyereke legyen?

Gyanítom nem ők lesznek azok pár évtized múlva,akik hiányoznak jelenleg a munkaerőpiacról.


Minden az egyénnel kezdődik!


Ma,aki felelősségteljes és nincs hatalmas támogatás mögötte,nem vállal gyereket.

Akik sok gyereket vállalnak,azok a saját szegénységi kockázatukat növelik,még a támogatások ellenére is.

Ebből mi haszna a társadalomnak?


Mindenki egyedül jön a világra,ahol az egyedülálló embert,aki fenn tartja az országot munkájával semmi benézik,ott nagy gond van!

2018. jan. 7. 19:47
 37/48 A kérdező kommentje:

"vállalnak felelősséget, "


Erre azt tudom mondani,hogy addig kell nyújtózkodni,amíg a takaró ér.

Aki 1 gyerek felnevelésére sem képes anyagilag,az ne akarjon 3-at.

Ha nekem is csak 10 milliós lakásra telik,akkor nem fogok 30 milliós után ácsingózni.

2018. jan. 7. 19:49
 38/48 A kérdező kommentje:

Ha pedig a mai modern,fejlett gazdaság nem képes kitermelni annyit,hogy 2 ember eltartson 3-4 embert,akkor ott a rendszerrel van baj.


Fel kell emelni a családoknak a feneküket,és több fizetést kérni a közép-és nagyvállalkozóktól,aki képesek lennének több bért is adni.

2018. jan. 7. 19:52
 39/48 anonim ***** válasza:
0%
Miért a családosok nem adóznak csak az egyedülállók? A legnagyobb fogyasztók a gyerekes családok. Ha nincs gyerek, nincs jövő. Gyönyörű lenne egy ország csupa nyugdíjassal.
2018. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
És nekem mint gyerektelennek mit tudnának ajánlani? Szerintem te rögeszmés vagy!
2018. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!