Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszre vagy a DK-ra szavazzak?

Fideszre vagy a DK-ra szavazzak?

Figyelt kérdés

Mindenképpen olyan pártra akarok szavazni amiben az elnök rendet tud tartani. Bár egyedül vagyok az országban de a Viktort és a Ferit is bírom. Szerintem jól kiegészítik egymást. Azt is szeretném hogy a Gyircsánynak meglegyen a megérdemelt frakciója és azt is hogy a fidesznek pedig a 2/3 legyen meg.

Kire szavazzak?


2018. jan. 15. 20:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, szerintem ez tetszeni fog:


https://www.youtube.com/watch?v=SKEeOb5Gteg


xD

2018. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Kérlek, inkább ne szavazz!
2018. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

" Engem fog igazolni, hogy ők a legtehetségesebb politikusok."


Elég nagy gáz, ha tényleg ez a két lejárt lemez marha a legjobb.. Látszik is az országon.


"De csodálom hogy még a politikában van a botrányai után is. " - Ez a világ 8. csodája nagyjából. Látszik, hogy nálunk már az alapokkal is nagy gondok vannak.


"Orbán jó vezető és Gyurcsány jelenti az ellenzéket."

Egy jó vezető az egységre próbál összpontosítani és nem arra, hogy az ország ketté szakadjon vagy, hogy az Eü romokban heverjen miközben ő építgeti a stadionokat, amiket utána nincs is aki fenntartson.

2018. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Elég trollszagú, de nézzük meg objektívan a kérdést...


Ha az a célod hogy ne legyen 2/3, és Gyurcsánynak biztosan legyen frakciója (most 5-10% körül táncol, szóval valószínűleg bejut a Parlamentbe, de azért nem innék a medve bőrére a helyében), akkor Gyurcsány...

2018. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

"Mindenképpen olyan pártra akarok szavazni amiben az elnök rendet tud tartani."


Szerintem te tévedésben vagy. A parlamenti választások nem arról szólnak, hogy melyik pártvezető a legtökösebb csávó, hanem hogy melyik párt kormánya tenné a legjobbá ezt az országot.


Egyébként honnan tudod, hogy Szél Bernadett nem keményen vezeti az LMP-t?


Ha nem akarod, hogy a Fidesznek meglegyen a 2/3, akkor ne szavazz rájuk.

2018. jan. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
20%
Szavazz a Munkáspártra. Thürmer is rendet tart.
2018. jan. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%
A kérdező (aki nyilvánvalóan trollkodik) fidesz 2/3-ot akar, olvassátok már el a kérdést.
2018. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező!

A diktátorok mindig tudnak rendet tartani. Te ezt nem tudtad? A diktátor lényege, hogyha nincs rend, odacsap.

Nálad a fő probléma, nem tudod mi a rend. Nem tudod,hogyan kell csinálni. Nem tudod, hogy az ember nem tárgy. Például mozog. Nem is beszélve arról, hogy gondolkodik.


Szavazz, akire akarsz. Neked úgy is mindegy. Abban igazad van, mindkettő megmondja, mit tegyél. A többinek is. Csak a többi ezt nem szereti.

2018. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!