Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "költségstop az állami és...

"költségstop az állami és költségvetési intézményekben" ez mit takar hat? Idézet Orbán 29 pontjából. Létszámstop a rendőrségnél, eü, stb? hiszen azok lehet költség stop, mivel új ember is költség.

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy semmire nem költhetnek. Nincs autócsere, bútorcsere stb. Magyarul kiküszöböli a felesleges dolgokat. Ezt jelentette, amit mondott, nem azt, amire te gondolsz.
2010. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Létszámstop a rendőrségnél, eü, stb?"


Természetesen nem ott, ne is reménykedj.


Mivel egyszerűsítik a közigazgatást, az adórendszert stb., ezért máshol bőven lehet létszámot csökkenteni.

2010. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Istenem, NINCS SZÓ ILYENRŐL! Most mondtam el mit jelentett. Nem fog kihatni a vállalkozókra, nem fogak tömeges elbocsátások történni, miért nem értitek????? Ezzel ponthogy segíti azokat, akik munkát adnak. Wááá..
2010. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jajj bocs, egy másik kérdésbeli válasz miatt jött ez ide, nem nektek szántam, de akár ide is illhet, csak nem így, itt már elmondtam előtte is :D:D
2010. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
73% köszike:) 59% akkor te hol gondolod?Oktatás,Honvédség? mert ott se nagyon lehetne szerintem.
2010. jún. 8. 17:50
 6/12 anonim ***** válasza:

A honvédségénél jelezném, hogy régóta stop van :)

Katona

2010. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom,hogy nem.Mert nem egy ismerősöm vonult be.Áprilisban,és májusban is.
2010. jún. 8. 17:54
 8/12 anonim ***** válasza:
A híradóban most benne volt mire vonatkozik a költségstop :)
2010. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
73% hol tudnám meglesi a híradót?:D
2010. jún. 8. 18:05
 10/12 anonim ***** válasza:

A komenistákat fogják kitakarítani a közigazgatásból kis barátom. :) Azt a sipákolást hallgassátok majd, ami nemsokára következik. :D "Ez politikai tisztogatás! Ez politikai tisztogatás!" Az az pajtás, pontosan az. :D


Egyébként meg érthetően elmondta, hogy be lehet fejezni a bútor, autó, telefon, stb stb cseréjét.

2010. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!