Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tartom álságosnak,...

Csak én tartom álságosnak, hogy a magyar emberek, az ország legnagyobb kérdésének a kerítést tartják? Ez egyszerűen röhej. Ez kritikán aluli gondolkodás.

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 07:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Remélem, jól megfizetnek téged azért, amit művelsz. Mennyi a fizetés? Van munkaerőfelvétel?
2018. márc. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Libers Pertz ***** válasza:
45%
Nem hiszem, hogy ezt bárki is a legnagyobb kérdésnek tartaná, de kétségtelenül van rá hangsúly fektetve.
2018. márc. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
12%
Végül is totál lényegtelen, hogy ki leszünk-e irtva vagy sem...Igazad van, kritikán aluli, hogy valakit ilyen bágátell ügyek is foglalkoztatnak.
2018. márc. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
De sajnos vannak olyanok, akik ezt a legnagyobb kérdésnek tartják. Az igazi gond az, hogy csak a Fidesz médiából tájékozódnak és abban a tévhitben élnek a mai napig, hogy a Fideszen kívül mindenki leakarná rombolni a kerítést, minden faluba telepítenének többezer menekültet, akikkel a falusiakat megerőszakoltatná, jószágaikat ellopatnák, stb és emiatt fognak csak a Fideszre szavazni, hogy ne legyen ilyen.
2018. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Látod, a 3-as annak tartja. Nagyon átmosta az agyát a Fidesz.
2018. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
70 millió nigériai fog jönni, ha nincs kerítés ők mind erre jönnek és nagy részük marad, mert nem férnek már be Londonba [link] ha neked ez lényegtelen, akár el is költözhetsz afrikába. Szerintetek ott úgyis jobb az életszínvonal
2018. márc. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Molyember ***** válasza:
78%
8 milliárd afrikai akar hozzánk költözni, ha az ellenzék lebontja a kerítést, mind a 10 milliárd itt fog letelepedni. Számold ki, mennyibe kerülne annak az 50 milliárd embernek az eltartása. Ez fontos kérdés. Annyira fontos, hogy engem is azért fizetnek, hogy ezt kiírjam. A magyaroknak joguk van tudni, hogy 100 milliárd közel-keleti ostromolja a határainkat. Ez mind benne van a minőségi újságírás legmagasabban ragyogó csillagaiban, mint pl. a Lokál, vagy a 888.
2018. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Igen, majd pont az a pár kilométernyi kerítés fogja megállítani őket. :D Fogják, gyalogolnak pár kilométert és máris olyan részre kerülnek ahol nincs kerítés és röhögve tudnának bejönni. :D Nem is tudom minek írtam nevetős smileyt, mert ez már nem vicces, ez már inkább fáj, hogy sokan elhiszik az a kevéske drót miatt nem fognak majd jönni az országba.
2018. márc. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
A ballibek szintén álságosnak tartják, akiknek nem is számítana az ország jellegének megőrzése, rajtuk kívül kevesen, főleg jobbikosok. 4 éve egy kis rezsicsökkentés döntötte el a választást... Most egy nem létező veszélytől való megmentés. Ilyen egyszerűek az emberek. A kerítés egyébként meg se tudna védeni, több százezren mentek át az országon kerítéssel együtt, és nem is akarnának ide jönni. A Fidesz pedig tesz az ország magyar jellegének megóvására, sőt szerintem kifejezetten el akarja pusztítani a nemzetet, hisz a párt nagy része kisebbségi gyökerekkel bír, és magyarnak tartják a hazai, asszimilációra képtelen kisebbségeket is, és Orbán azt mondta, velük, a rejtett erőforrással fogják pótolni a magyar népességfogyást...
2018. márc. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
17%
Migrantoknak tágasabb kívül.
2018. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!