Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz 2/3 lett 2018-ban. Ti...

Fidesz 2/3 lett 2018-ban. Ti is itthagyjátok az országot?

Figyelt kérdés

2018-ban nyert a Fidesz 2/3-al (valószínűleg). Nem hiszem, hogy ezek után leválthatóak lesznek, mert minden közmédia a birtokukban van és az összes tanulatlan ember rájuk szavaz, a választási rendszer nem fair stb. ez így esélytelen...


Én 23 évesen végzett mérnökként elhagyom az országot, mert itt nincs jövőm, mostmár világos.


Kíváncsi vagyok rá, hogy hányan vagyunk ezzel még így.


Szerintetek erkölcsileg helyes itthagyni a hazánkat ilyen esetben?



2018. ápr. 9. 00:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
37%
Dehogy megyek, pont ilyen hülye népet lehet kifosztani egy kis ésszel (teljesen legálisan leadózva) :)
2018. ápr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
72%
Remélem azzal mindenki tisztában van, hogy az ország lakossága rohamosan csökken. 2050-re már csak 9 millió körüli lesz, enélkül a kormány nélkül is. Ilyen kormánnyal nem maradnak fiatalok az országban. Aki valamennyire becsüli magát, az lép és olyan országba megy, ahol megbecsülik. Ez nem érdekel senkit? A közmunkásokból lesz nyugdíjatok?
2018. ápr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
64%

Én még adok négy évet annak hogy az MSZP találjon egy hiteles embert aki mögé beállhatnak. Valamint abban is hogy a fidesz törzs szavazóinak jó része alulról szagolja majd az ibolyát addigra...elég megnézni kik ünnepelnek lézer jancsival. Vagy a békamenetet.


Hiszek abban hogy az MSZP talpra fog állni és én kitartanék Gergő mellett is akár mert ő lehet ez a hiteles ember aki reményt adhat nekünk négy év múlva mert ahol egy kósa 40+ %-ot kap oda már kell a remény.

2018. ápr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk annak a biztos közmunkaprogramnak is kb. másfél-két hónap múlva vége. Lesz itt meglepetés, azt hiszem.
2018. ápr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
67%
Vagy csak költözz fel Pestre. Itt még gyengült is a Fidesz. Retardáltak távol vannak.
2018. ápr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
65%
Pesten labdába nem rúgott volna a fidesz ha nincs az lmp. Rájuk kb jobban tudok haragudni már mint a fideszre.
2018. ápr. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
76%

Én már jó ideje kacérkodom a gondolattal, de a Fidesz csak közvetett indok. Az egészségügy és az oktatás romokban hever. 8 évig tojtak rá nagy ívből (sőt Rózsi néni csak rontott az oktatási rendszeren). A szavazás pedig újabb 2/3-dal zárult, szóval kétlem hogy változtatnának akármin is, továbbra is azt tesznek az országgal, amit csak akarnak. Hajlandó vagyok még várni egy kis ideig, hátha a zsebük helyett az országba is tolnak majd némi pénzt. Ha olyan területen lesz fejlődés, amit én is értelmesnek látok akkor maradok. (A maradáshoz kerülnöm kéne ezt az oldalt is -de minimum a politika kategóriát-, mert egyre kevésbé érzem úgy, hogy én ilyen emberekkel szeretnék együtt élni. Megy a nagy hazafizás mindenkitől, de semmi összetartás nincs, és ha valakinek eltérő elvei vagy véleménye van akkor azt egyből keresztre feszítik.)


Mellesleg feltettem külön kérdést az oldalon, de értelmes válasz nem érkezett rá, megkérdezem tőled is: Miért nem fair a választási rendszer?

2018. ápr. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
67%

Én jövőre megyek Ausztriába.

Gratulálok Magyarország!

2018. ápr. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
55%

"Szerintetek erkölcsileg helyes itthagyni a hazánkat ilyen esetben?"


Erkölcsileg gyáva megoldás a könnyebbik út bár sokszor csak annak látszik de nem az.

Ez az én személyes véleményem, mindenesetre sok szerencsét kívánok

2018. ápr. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:

Az LMP engem is idegesít, pesten sok helyen vissza kellett volna lépniük.



A magyar vidéket csak annyiban kommentálnám, hogy szegediként felhívnám mindenkinek a figyelmét a kis piros pontra a térkép alján. :) Vajon miért nyerhetett a fővárosban és a legnagyobb egyetemi városban az ellenzék?



23: Ezért nem fair a választási rendszer:

[link]

2018. ápr. 9. 01:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!