Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz 2/3 lett 2018-ban. Ti...

Fidesz 2/3 lett 2018-ban. Ti is itthagyjátok az országot?

Figyelt kérdés

2018-ban nyert a Fidesz 2/3-al (valószínűleg). Nem hiszem, hogy ezek után leválthatóak lesznek, mert minden közmédia a birtokukban van és az összes tanulatlan ember rájuk szavaz, a választási rendszer nem fair stb. ez így esélytelen...


Én 23 évesen végzett mérnökként elhagyom az országot, mert itt nincs jövőm, mostmár világos.


Kíváncsi vagyok rá, hogy hányan vagyunk ezzel még így.


Szerintetek erkölcsileg helyes itthagyni a hazánkat ilyen esetben?



2018. ápr. 9. 00:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
21%
Külföldön 1,5 év alatt 320 milliót sikerült spórolnom, most akarok házat venni
2018. ápr. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
0%
Csak érted még szél papol itt hogy mi meg hogy...de egy olyan pártról senki ne gondolja hogy nem fideszbérenc ahol az egyik legnagyobb közpénznyelő fia van.
2018. ápr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
10%
Egyébként Szegeden tanulok még egy ideig és Szabó Sándor már 2014-ben is kb az utolsó reményem volt az mszp-ben. Viszont ha nincsenek a vidéki agyhalottak akiket lekenyereznek bözsi utalvánnyal meg ezzel azzal Márton is simán behúzta volna.
2018. ápr. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
68%
Én erkölcsileg pont telibesz*rom ezt a vödör f*đtalicska országot. Senkit nem érdekel, hogy építik le az oktatást, meg lehtetlenítenek el, akkor tudod ki fog 75%ot adózni nekik. Az a baj hogy én nagyon nem szeretek tenni dolgokat, de egyre jobban gondolkodom a kiköltözésen. Engem pont nem érdekel az se ha rosszabbul fogok élni, de nem kell egy rakat idiótát kerülgetni.
2018. ápr. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
41%
Viszlát.
2018. ápr. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
73%

"Dehogy megyek, pont ilyen hülye népet lehet kifosztani egy kis ésszel"


Gratulálok hogy emberek átverésèből és megtévesztéséből élsz és még büszke is vagy rá. Mintha nem lenne elég szegény ember már így is. De kössz hogy tovább rombolod ezt az országot, tényleg...

2018. ápr. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
34%

#32 Ez magyarország.

Az ország egyik része hazudik, lop, a másik része ennek meg tapsol. A maradék meg küldöldön.

2018. ápr. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
60%

Én futok innen, messzire, ahogy csak tudok!!


De nem csak Viki bácsi, és a xenofób, ignoráns haverjai miatt.


Alapból nem tudok szinpátiát érezni egy ilyen elcseszett ország, barbár kultúra, és tahó, agressziv nép iránt. (Tisztelet a kivételnek)


Well done Hungary!

2018. ápr. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
60%

#30 Ha kimész pld. Angliába és rendesen fogsz dolgozni, nem fogsz rosszabbul élni hidd el. Ráadásul vicc az egész, de az ottaniak(honfitársaiddal ellentétben)be fognak fogadni és nem a "viszlát, huzz is el"t fogják nyomatni.

Draga Fideszesek. Tisztában vagytok vele, hogy magyarországban a kivándorlás igenis porbléma?

Bár a Nagyvezír errôl nem beszél, de népcsökkenés van

2018. ápr. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
65%
..és bizony sem az erzsi utalvány, sem a kilo krumpli nem fog gyereket szülni.
2018. ápr. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!