Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz 2/3 lett 2018-ban. Ti...

Fidesz 2/3 lett 2018-ban. Ti is itthagyjátok az országot?

Figyelt kérdés

2018-ban nyert a Fidesz 2/3-al (valószínűleg). Nem hiszem, hogy ezek után leválthatóak lesznek, mert minden közmédia a birtokukban van és az összes tanulatlan ember rájuk szavaz, a választási rendszer nem fair stb. ez így esélytelen...


Én 23 évesen végzett mérnökként elhagyom az országot, mert itt nincs jövőm, mostmár világos.


Kíváncsi vagyok rá, hogy hányan vagyunk ezzel még így.


Szerintetek erkölcsileg helyes itthagyni a hazánkat ilyen esetben?



2018. ápr. 9. 00:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
61%

Én szeretnék menni. Ápoló vagyok, nem tudok megélni. Ez van. Albérletben élek, egyedül, ez még aránylag jó áron is van. Kisvárosban. De ha egyszer innen mennem kéne, nem tudom mi lenne, mikor így is a fizetésemből alig marad valami, mire kifizetem a kötelezőket.

Hogy valaha is saját lakásom legyen, az lehetetlen.

Egy ideje tanulom a nyelvet, aztán megyek.

2018. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
81%

MIlyen mérnökként? :D

EGyébként pont, hogy van itt jövőd, de majd kint fogsz pincérkedni éhbérért, és el is hiszed hogy jól élsz... :D

2018. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
33%

3-4 évig megyek hajóra dolgozni, aztán kérdéses maradok-e de nem hiszem.


Sajnálom ha valakit most megbántok, de szívből írok aki látja ezt.


Nem akarom a sok cigán. közé a gyermekemet, ahol leszúrnak a házamban és nem védhetem meg magam mert arra kell gondolnom hány évet kapok én és hányat ő. Ahol a rendőrnek nincs joga és a bűnöző ordít vele (minap néztem videót) és ahol ekkora a korrupció. Nincs kedvem ennyi birka közt élni, és nem csak azért mondom mert Jobbikos vagyok basszus. Ha LMP-vel vgy Momentummal kötött volna szövetséget még azt is elfogtam volna, de maradt ez a gipsy. Sajnálom emberek 22 éves leszek de nem látom a jövőmet. Első sorban nem csak a fizetéssel van bajom hanem ezekkel a dolgokkal amit leírtam. R.I.P demokrácia, sajnálom ha valakit megbántottam és sajnálom a többi pártra szavazót is, mert sztem a 2/3-ad kamu, mert 10/8 munkatársam jobbikra voksolt ,és az összes rokonom valamint itt GyK-n is teli van jobbikossal. Ha valaki szerette volna a hazáját nem Fideszt "x"-el ennyi a véleményem.

2018. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
61%

"A levest meg is kell főzni,nem csak a tálaláskor ülni az asztalhoz!"


Akkor csak főzzed. Nekem egy életem van, nem fogok 20 évet azért nyomorogni, arra várva, hogy majd másnak jó legyen és én vágjam össze a leveshez az összevalókat, de ne én egyek belőle. Amúgy senki nem mondta, hogy 8 év alatt kell svájci életet élni, de 90 óta azért már eltelt mondjuk 28 év ugye...? közelebb kerültünk a nyugati életszinvonalhoz? igen, árakban. ugyhogy te csak maradj építkezz, és tapsikolj nekem erre nincs se idôm, se kedvem, hogy azt lessem mennyire húznak le otthon ilyen arrogáns, korrupt férgek. sok sikert!

2018. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
58%

Én egy 15 éves fiú vagyok. Édesanyám Németországban él 2 éve, az utóbbi pár hónapban tudatosult bennem, hogy én is ott szeretnék élni, tehát ha véget ért a tanév, én is megyek ki Németországba, ahol mire felnött leszek, megfogok tanulni jól németül, német iskolám lesz, 6 év után remélhetöleg az állampolgárságom is meglesz. Nagy terveim vannak, kár, hogy nem a hazámban!


Sok sikert mindenkinek, aki külföldre készül, és annak aki itthon él túl!

2018. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
77%
Szóval ha a feleséged megbetegszik őt is kidobod, majd ha meggyógyult és még feszes a feneke ráírsz facebookon?
2018. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
57%
Azt megértem, hogy a kétfarkú-lmp-momentum típusú szabad lelkek elhúznak. Ilyenek ők, nekik nem hazájuk van, hanem lakóhelyük. De a fölöttem író jobbikos fiatal nem köpi le magát reggelente a tükörben? Gondolom Wass Alberttől éveken át ment "a víz szalad, a kő marad", a vesszen trianon, a rongyos gárda, kitörés túra, oda-vissza képben van a székelyek hősies helytállásával, de ha nem a kedvenc pártja győz akkor már brühühü, szalad másik országba. Elárulom, Európában ennél jobbosabb országot nem nagyon fogsz találni, talán Lengyelország elégítheti ki ez irányú igényeidet. Más helyen nem cigók lesznek, hanem rosszabbak. Nem hogy a késes támadótól nem védheted meg magad (az önvédelemnek amúgy kezdenek egyre nagyobb teret adni Mo.-n), hanem bíróságra mehetsz egy facebook poszt miatt! Bizony, ez vár rád nyugaton, te nagy jobbikos.
2018. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
23%

Kedves utolsó! Igen, tudod itthon mire vennék egy házat ebből a fizetésből 40 éves lennék... De mint mondtam nem a pénz a fú bajom, külföldre meg megszedni megyek magamat...

Én eddig is kitartottam a jobbikosok mellett de a többi ember mellett is aki ép eszű. Nézem épp a választó körzeteket és bizony fidesz 40% jobbik 33% meg hasonló felhozatalok vannak szóval van még remény a jobbiknak is ezért nem ásom el a csontot.


Külföldön rossz közbiztonság? Ember nem Hollandiáról beszéltem hanem pl: Amerika. Itthon egy sza'os gumilövedékes pisztyolt is csak háznál lehet használni... amikor egy cigó valamit elkövet azt a magyarnak 4x annyiba büntetik miről van szó? Közbiztonság? anno még a szociban is több volt mint most bakker, rendőrnek készültem de 1 hónap után leléptem inkább mert annyi jogom sincs mint egy civilnek kb, mert kirúgnak :D Bocsánat ha rasszistána tűnök de nem ez az igazság? Nem kell félned nem hagyom el örökre az országot később sem (remélhetőleg), de azt hagy döntsem már el hol szedjem meg magamat :)

2018. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
81%

Na vegyük csak sorra. Szerinted melyik korszakban vágtak hozzá a fiatalokhoz egy lakást? Semelyikben. Szar ügy, de mindig nagyon keményem meg kellett dolgozni a lakhatásért. Más országban sem lesz könnyebb megteremteni a házra valót. Az nem érv, hogy "de igen, könnyebb!". Sehol nincs kolbászból a kerítés.


A facebookom életkoromból kifolyólag az állandó lánykérésekről, keresztelőkről, összeköltözésekről szól. Nem csak a burzsujok házasodnak és nem negyven évesen. Az önkormányzatok is adnak támogatást, ott a csok, stabil kapcsolatban lehet felvenni hitelt is, amit 10-15 év alatt vissza tudsz fizetni. Persze ehhez nem a szingliskedésen meg a buta döntéseken keresztül vezet az út. Stabil párkapcsolatban teljesen racionális döntés lakáshitelt felvenni. Sokkal jobb döntés, mint külföldön szerencsét próbálni és halogatni a párod megtalálását és a közös élet elindítását.


Nem biztos, hogy külföldön pénzeső fog várni. Lehet, hogy csak telnek az évek és a magasabb jövedelem elmegy a magasabb költségekre. Nem tudhatod persze, lehet hogy jól jársz, de lehet hogy nem.


Ha Amerikába vágysz és jobboldalinak vallod magad, akkor ajánlom Britanny Pettibone és Lauren Southern csatornáját. Amerikai és kanadai jobboldaliak. Nekik hihetsz az ottani helyzettel kapcsolatban. Erősen ajánlom a tiédhez hasonló világnézetű külföldi oldalak követését, ha igazán tájékozott akarsz lenni, nem pedig csak álmodozni akarsz.


Fegyvertartás: bármikor lehet módosítani a törvényeket. Csak azért, mert éppen most ez a helyzet én nem költöznék el. Arra amúgy nem gondoltál, hogy Amcsiországban nem egy fura fétis miatt van ennyi fegyver, hanem mert szükség van rá, ergo mégsem olyan jó a közbiztonság, mint ahogy te azt képzeled? És nem csak a fehér embereknek van fegyvere... Olvasgass külföldi blogokat, a liberális lobbi minden követ megmozgat, hogy korlátozzák a fegyvertartást. A Trump-éra után minden bizonnyal egy demokrata elnök fog hatalomra kerülni, ha korlátozó törvényeket vezet be mit fogsz tenni? Plusz a fegyvertartásnak mélyebb hagyománya van, még a vadnyugati korszakból maradt, amolyan kulturális termék, a férfiasság, az erő és a család szimbóluma. Magyarországon a fegyvertartást korlátozták a Habsburgok, aztán a komcsik '17ben, aztán megint a komcsik '45 és '56ban. Nálunk ennek nincs hagyománya, de amúgy egész Európában nincs, mert ez egy polgáribb világ, Amerika meg "vad".


Hadd döntsem már el. - A kamasz gyerek érvel így az anyukájának, hogy neki márpedig lila színű lesz a haja. Ezt a stílust szerintem mellőzzük.


Azt ajánlom neked, hogy olvass és nézz sok youtube videót, hogy külföldi jobboldaliak mit gondolnak a hazánkról.


Szocializmus: Tíz évet kellett várnod egy zsigulira. Tíz évet kellett várnia felnőtt embereknek, hogy bevezessék hozzájuk a vezetékes telefont. Ha értelmiségi szüleid voltak nem tanulhattál tovább, mert osztályellenségnek számítottál. Nyolc általánost végzett ember volt a gyár főnöke, mert párttitkár volt, az senkit nem zavart, hogy nem ért semmihez. A nyolcvanas években a rock koncerteknek rendszeresen a rendőrök vetettek véget könnygáz használatával, középiskolás srácokat vertek el a semmiért, ültették őket egész éjszaka az őrszobán, mint valami bűnözőt. Az összes bűne az volt, hogy elment Beatrice koncertre. Nem adhattál ki lemezt, csak a mindenható Erdős Péter engedélyével.


És még egyszer: ha jobbikos vagy, akkor gondolom vannak valamiféle eszméid, amik túlmutatnak a pénzen. Hűség, hazaszeretet, társaik. Fent felsoroltam néhány jobbikos kelléket, pl. a Wass Albertet. Olyan nincs, hogy a székely az tartson ki a román megszállás alatt, meg a katonák a Don-kanyarban, de én meg lelécelek, mert kéne a pénz. Ugye érzed, hogy a jobbikos toposzokkal mennyire nem összeegyeztethető ez a szemlélet?

2018. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
68%

Menjetek bm...-az össze omló,radikalizálódó,iszlamizálódó,aberrálódó,leépülő nyugatra...-csak aztán pár verés,erőszak meg fenyegetés után ne gyertek vissza!Maradjatok ott,ahol féltek,de 300 euróval többet tudtok megspórolni...

Én lehúztam pár évet svédben.Utáltam és egy percig sem akartam letelepedni.Rokonok,ismerősök,barátok unszolásával húztam le ennyit,de tavaly azt mondtam,hogy vége...-nem ér ennyit az egész.A déli svéd városokban okádhatnék és félelem kerülgeti a normálisan gondolkodó embereket...-ne ragozzam miért.A rendőrök meg elnézést kérnek a telefonba,mert nem mernek kimenni vagy nincsenek elegen...Már nincs aki beálljon rendőrnek!!!Félnek!!!

Menjetek a zsebetek után,bm...Majd jönnek helyetekre a Németek,Svédek,Franciák hamarosan...Magyarország nem fog kiürülni miattatok!

2018. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!