Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz 2/3 lett 2018-ban. Ti...

Fidesz 2/3 lett 2018-ban. Ti is itthagyjátok az országot?

Figyelt kérdés

2018-ban nyert a Fidesz 2/3-al (valószínűleg). Nem hiszem, hogy ezek után leválthatóak lesznek, mert minden közmédia a birtokukban van és az összes tanulatlan ember rájuk szavaz, a választási rendszer nem fair stb. ez így esélytelen...


Én 23 évesen végzett mérnökként elhagyom az országot, mert itt nincs jövőm, mostmár világos.


Kíváncsi vagyok rá, hogy hányan vagyunk ezzel még így.


Szerintetek erkölcsileg helyes itthagyni a hazánkat ilyen esetben?



2018. ápr. 9. 00:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
63%
"Kívancsi vagyok rá, hogy hányan vannak ezzel még így." Én azt látom, hogy főleg a fiatalok között, nagyon sokan. És akkor azt mondják az "okosok", hogy nem baj, kimennek tapasztalatot gyűjteni, aztán majd hazajönnek. Hát persze...legfeljebb nyugdíjasként.
2018. ápr. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
31%
Baloldali érdekeltségű üzletembereknek kellene szövetkezniük Brüsszellel és ezt a tahó őrültet puccs alá kéne venni. A sok korrupt bűnei is már elegendőek lennének a megbuktatására. Nem is értem Brüsszel meddig tűri még ezt az állatkertet. Ez az egész EU-ra nézve szégyen ami itt megy.
2018. ápr. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
45%
Nem fogsz hiányozni.
2018. ápr. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
63%

"23 évesen végzett mérnökként ... erkölcsileg helyes itthagyni a hazánkat ilyen esetben?"


Nem. De hol érdekel az téged?...

2018. ápr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
83%

"Erkölcsi" köntösbe bújtatod a magyarázat-keresést?

Akkor fáziskésésben vagy! :)))

Már régen észbe kaphattál volna, elvégre gyurcsány téged és a hasonlóképpen

"szabadgondolkodókat" időben felkérte: „El lehet menni" Magyarországról."


Aztán, ha ott "kint" elintézed magadban az erkölcsi miegymást és megtalálod kint a számításodat,

de az általad választott ország --bármi okból-- élhetetlennek bizonyul is,

akkor NEKED MÉG MINDIG LESZ DÖNTÉSED, hogy "migráns" maradsz, vagy "menedéket" kérsz.


Ha kiköltözöl akárhová, bevándorló avagy MIGRÁNS leszel.


A MENEKÜLT pedig "olyan személy, aki származási vagy szokásos lakhelyének országán kívül van, mert faji, vallási, nemzetiségi vagy politikai üldözés éri, vagy mert egy üldözött társadalmi csoport tagja. E személy menedékkérő, míg el nem ismeri menekültnek az állam, amelyhez fordul." ( by: Wiki)


Ha pedig --Isten ne adja!--, minden kötél szakadna, MAGYARország visszavár : HONTALAN nem maradsz.

Még csak azt sem fogják a fejedhez vágni, hogy ha "nem itt élsz, ne szólj bele Magyarország életébe", mintahogy a trianoni határon kívül rekedt magyarok megkapták azt gyurcsánytól és hűséges alávalóiktól.


Minden jót neked, remélem, megtalálod a boldogságot! :)

2018. ápr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
54%

"Fidesz 2/3 lett 2018-ban. Ti is itthagyjátok az országot?"


én már ezen túl vagyok, előbb pattantam 4 évvel :-D

2018. ápr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
44%

Nem is az a butaság igazán,hogy a fideszt okoljátok minden rosszért,hanem az,hogy a többiekben látjátok az ország megmentőit.

Jelenleg értékelhető retorikával rendelkező politikus csak a fideszben található,-a többi szánalom és röhely.

Bohócok egytől egyig.

Magyarország erősödik.-de a butább emberek elvárnák,hogy 8 év alatt svájci szinten legyen.Igazán dolgozni,építeni nem akartok,mert kevés munkával nem tudtok meggazdagodni pár év alatt.Inkább elmenekültök az ország felvirágoztatásától és más emberek,népek már megteremtett jólétébe emigráltok,ahol építeni már nem kell,csak learatni a mások éltal vetett babérokat.

Nem várnak és nem szetetnek ott benneteket!-betolakodók lesztek.

Itt kell dolgozni és országot fejleszteni!

A levest meg is kell főzni,nem csak a tálaláskor ülni az asztalhoz!

2018. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
33%
Úgy húzok el innen, mint a vadlibák.
2018. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
73%
Valószínű annyit is ér a tollad...
2018. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
13%
Javítson ki valaki, ha tévedek. Fidesznek szerintem nincs 2/3-a... 80%-os feldolgozottságnál 50 körül volt
2018. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!