Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz kétharmad?!

Fidesz kétharmad?!

Figyelt kérdés

Minden választópolgártól kérdezném, fideszestől, ellenzékitől, nem szavazótól, fiataloktól, idősöktől. Mindenkitől.


Tisztában vagytok vele, hogy a jelenlegi kormányt kétharmados többséggel, azaz alkotmánymódosító (alaptörvény) jogokkal felruházni, hova fog vezetni? Tisztában vagytok vele, hogy a jelenlegi ellenzék, minden más véleményen lévő, minden kritikus hang el lesz hallgattatva, lehetetlenítve?

Tisztában vagytok, hogy hova fog ez vezetni?


Lehet persze vitatkozni az ellenzék bukásáról, ki miatt, miért, de most nem ez a kérdés lényege. A szavazás eredményéből tökéletesen láthatjuk, hogy a médiabirodalom kiépítése, a megfélemlítés micsoda eredményt hozott. És ehhez még egy választási programot sem kellett készíteni. Még egy listát sem kellett összeállítani az eddigi "eredményekről", vagy legalább valami ígéretet, hogy a következő 4 évben mit is akarnak csinálni. Elég volt a végén bedobni 10k Ft-os Bözsi utalványt és 12k Ft-ot jóváírni a gázszámlán. Mindezek után, ha ennyi elég volt, mit gondoltok, az Alkotmány (Alaptörvény) módosításai hova fognak vezetni?

Úgy hiszem, még a leghűbb fideszes is beláthatja, hogy egy demokratikus jogállamban szükség van ellenzékre, egy kritikus oldalra, ami nem engedi, hogy diktatúra alakulhasson ki. A következő 4 évben ennek vége, főleg ha csak O.V. március 15-i mondatára gondolok: "elégtételt veszünk...".

Ha valamikor a jövőben a mostani Fidesz szavazók valami oknál fogva elpártoltok a pártotoktól, akkor fogjátok csak igazán látni, hogy mi lett ennek a 3 ciklus, de főleg a 2018-2022-es következménye.

Személy szerint nem akarok egy Erdogan-féle Törökországban, vagy Putyin-féle Oroszországban élni. Ők addig uralkodnak ott, amíg meg nem halnak...


Szomorú vagyok, hogy ide jutottunk...


Szebb jövőt mindenkinek!



2018. ápr. 9. 02:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/120 anonim ***** válasza:
26%

FIDESZ ellenesek mégis mit szeretnétek? Hogy a sok szarhàzi terrorista, meg büdös, dolgozni nem akaró szír, afgàn stb betelepüljön? Elfoglalja hàzainkat, erőszakolja a nőket, gyerekeket???? Erre vàgytok??? Nem beszèlve arròl, hogy Gyurcsány csótàny èvekkel ezelőtt a külföldi magyaroknak nem adott magyar àllampolgàrsàgot, bezzeg most ezeket az àllatokat csődìtenè befelè!!!

Sokan azon hàborognak, hogy nincs màs programja a FIDESZNEK csak ez a Sorosozàs meg migrànsok. ÉÉS??? Hát pont ez is most a legnagyobb probléma ès veszèly amit bizony, hogy meg kell àllìtani!!! Aki meg sajnàlgatja őket az fogadja be a hàzàba ès etesse, meg nèzze ahogy randalìrozik meg megerőszakolja a gyerekèt!!! Ez a felhàborìtò, nem az h a FIDESZ marad!

2018. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/120 anonim ***** válasza:
63%
Ja mert a nyominger mélyszegény retkes aluliskolázott falvaitokba akarnak majd nyilván menni a menekültek...nyilván ez az álmuk. Szomorú hogy meglehet etetni az embereket egy ilyen szánalmas kampánnyal.
2018. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/120 anonim ***** válasza:
41%
Hm nyominger.. biztos nagyvàrosi kis pàva vagy. Kèpzeld Hollandiàban èlek ès nem is tervezek haza, de innen is szavaztam Orbànra, nem azèrt mert szemèly szerint a sajàt fenekemet fèltem!
2018. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/120 anonim ***** válasza:
68%
Orbán valamit jól csnélhat mert a külföldi állampolgárok is őt éltetik kb mindenhol.
2018. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/120 anonim ***** válasza:
65%
itt az eséy a fidesz előtt hogy bzonyitson.. 4 év múlva ha nem lesz javulás az életkörülményekben úgyse maradnak.
2018. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/120 anonim ***** válasza:
43%

34. hozzàszòlò vagyok. Igen, èltetjük. Vajdasági magyar vagyok. Nem èn tehetek ròla, hogy a hatàr màsik oldalàra kerültem Szerbiàba. De Orbànnak köszönhetem, hogy magyar àllampolgàr vagyok! Csòtàny idejèben erről nem is àlmodhattam. Ès mivel megkaptam az àllampolgàrsàgot kötelessègemnek tartottam kimenni szavazni.

Èn ìgy döntöttem. Nekem sokat adott ezzel, hogy megnyitotta a hatàrt nekünk. Emiatt is fàj az, hogy mi nehezen, hosszù idő utàn kaptunk magyar papìrokat, mìg ez a csürhe banda csak ùgy tòdulna be, ha nem ő marad hatalmon.

2018. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/120 anonim válasza:
55%
Eszem megáll, mit keresel Hollandiában ha olyan marha jó amit itt csinálnak?? :D Hozzáteszem, hogy nem minden ellenzéki párt akarja lebontani azt a kerítést, sőt...
2018. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/120 anonim ***** válasza:
45%
Ja ès ugyanolyan magyar vagyok, mint itt bárki màs! Mielőtt elkezdenè itt valaki h hùzzàl haza hülye szerb. Sokszor megkaptam màr pedig közöm nincs hozzàjuk.
2018. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/120 anonim ***** válasza:
58%
Azèrt vagyok Hollandiàban mert előtte sem Magyarorszàgon èltem, hanem Vajdasàgban. De HAZA, Magyarorszàgra szeretnèk menni, nàlunk sokkal rosszabb a helyzet, ezèrt jöttem ki. Akkor jöttem ki amikor beleptèk a vàrosunkat ezek az àllatok.
2018. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/120 anonim ***** válasza:
63%
Nem a migránsról legyen már szó.. Mint ha a LMP vagy a Jobbik nem tartotta volna meg a kerítést.. Azért érdemelt a Fidesz 2/3-ot, hogy még 4 éven keresztül heverjen a porban az egészségügy, illetve Magyarország egy kivándorló ország legyen? Wow. Végén az lesz, hogy csak nyugdíjasok lesznek ebben az országban, fidesz politikusokkal együtt. Ha nem lenne korrupt a Fidesz, milyen boldog ország lenne.. De hiába.
2018. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!