Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz kétharmad?!

Fidesz kétharmad?!

Figyelt kérdés

Minden választópolgártól kérdezném, fideszestől, ellenzékitől, nem szavazótól, fiataloktól, idősöktől. Mindenkitől.


Tisztában vagytok vele, hogy a jelenlegi kormányt kétharmados többséggel, azaz alkotmánymódosító (alaptörvény) jogokkal felruházni, hova fog vezetni? Tisztában vagytok vele, hogy a jelenlegi ellenzék, minden más véleményen lévő, minden kritikus hang el lesz hallgattatva, lehetetlenítve?

Tisztában vagytok, hogy hova fog ez vezetni?


Lehet persze vitatkozni az ellenzék bukásáról, ki miatt, miért, de most nem ez a kérdés lényege. A szavazás eredményéből tökéletesen láthatjuk, hogy a médiabirodalom kiépítése, a megfélemlítés micsoda eredményt hozott. És ehhez még egy választási programot sem kellett készíteni. Még egy listát sem kellett összeállítani az eddigi "eredményekről", vagy legalább valami ígéretet, hogy a következő 4 évben mit is akarnak csinálni. Elég volt a végén bedobni 10k Ft-os Bözsi utalványt és 12k Ft-ot jóváírni a gázszámlán. Mindezek után, ha ennyi elég volt, mit gondoltok, az Alkotmány (Alaptörvény) módosításai hova fognak vezetni?

Úgy hiszem, még a leghűbb fideszes is beláthatja, hogy egy demokratikus jogállamban szükség van ellenzékre, egy kritikus oldalra, ami nem engedi, hogy diktatúra alakulhasson ki. A következő 4 évben ennek vége, főleg ha csak O.V. március 15-i mondatára gondolok: "elégtételt veszünk...".

Ha valamikor a jövőben a mostani Fidesz szavazók valami oknál fogva elpártoltok a pártotoktól, akkor fogjátok csak igazán látni, hogy mi lett ennek a 3 ciklus, de főleg a 2018-2022-es következménye.

Személy szerint nem akarok egy Erdogan-féle Törökországban, vagy Putyin-féle Oroszországban élni. Ők addig uralkodnak ott, amíg meg nem halnak...


Szomorú vagyok, hogy ide jutottunk...


Szebb jövőt mindenkinek!



2018. ápr. 9. 02:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/120 anonim ***** válasza:
38%
Igazából, nézhetjük még.. Most így tönkre ment az ellenzék.. Rengeteg politikus lemondta a posztját. Meg ezt az eredményt én el se hiszem.. 200 ismerősömből 3 fideszes volt, többi bal oldali. Volt az a kampány reklám Fidesztől, még szavazás előtt, hogy gondoljunk arra a Vona mit csinált, az MSZP mit csinált stb.. Gondoljunk arra, hogy Mészáros, a Viktor haverja óránként milliókat keres, közmunkából meg szenvednek a megélhetésért.
2018. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/120 anonim ***** válasza:
57%
Reménykedtem abban, hogy a magas részvétel legalább a kétharmad bukását jelzi, de nem. Csak rosszabb lett. Végtelenül szomorú vagyok, és félek. Nem akarok ilyen kormányt. De sajnos nem rajtunk múlott. :(
2018. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/120 anonim ***** válasza:
56%

Kedves akarattal tudatlan 51-eske!

Soros bácsika kb húszszor annyi pénzt ölt a magyarság elleni kampányába, mint a kormány arra, hogy megvédje az országot. Úgyhogy sajnos ezt is buktad.

És azért beszéltek leginkább a ismerőseid is erről, mert ez most a legfontosabb, leghamarabb bekövetkező dolog.

Kb 2 millió bantunéger várakozik a soros bácsi által pénzelt NGO hajókra, hogy behozzák őket Máltán keresztül.

Olaszországban egyre több megerőszakolt, megcsonkolt, kibelezett, főleg női hullát találnak, ami primitívlandban egy szertartás háború előtt a sikeres földfoglalásért.


De nyugodtan nézz libsi hányadékot, meg komcsi CIA propagandát (CNN, abból direkt a 444 meg a többi szennylap), ha neked jó, hogy csukott szemmel, csökött aggyal tengeted napjaid. :)


Csók,

egy veterán/határvédő.

2018. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/120 anonim ***** válasza:
68%

azt írja vki, h a migráció huszadrangú kérdés, hogyne :)


gyakorlatilag az összes vidéki és nyugdíjas ezzel vették meg. sőt a kisvárosomban a műszaki diplomás nyugdíjas expolgi

csűrheted-csavarhatod, h de a szomorú igazság az az, h a világ legprimitívebb kampányával, a híveit értelmi fogyatékosként kezelve húzta be ezt a fideszt.

2018. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/120 anonim ***** válasza:
25%

# 55/56


te sztem senkit ne nevezz tudatlannak, mert az a mantrát nyomod, amit egy 75 éves vénasszony egy borsodi zsákfaluban.


„mint a kormány arra, hogy megvédje az országot”


igen, rengeteg pénzt elköltött, mivel sokszorosan túlárazottan építettek pl kerítést, ergo még abból is loptak.


mivel is védte meg orbán az országot, te észkombájn? egy szerb határra épített kerítéssel. te sem láttál térképet általános iskola óta.


apropó, mi a helyzet sok ezer letelepedési kötvényes bűnözővel? mi a helyzet az 1000 titokban befogadott menekülttel?

ne ne, ne gondolkodj, a végén kisül az agyad. kicsit sem érzed magad átverve, h miközben megy a migránsellenes hiszti, közben azért be-befogadott menekülteket az orbán-kormány? gondolom nem.


ja és statisztikák szerint az utóbbi félévben volt kb 10 migráns, aki át akart jutni a határon.


„egy veterán/határvédő.”


lol. hát igen, mondjuk ebből is látszik, h értelmes ember nem nagyon megy le oda bohóckodni.

2018. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/120 anonim ***** válasza:
64%

Értelmes ember nem megy le oda bohóckodni?

Te is nagyon értelmes lehetsz ilyen a hozzászólàssal...

Birom amikor egy bekèpzelt kis senkihàzi majd jól beszòl meg elmagyaràzza meg elküldi a màsikat xD Az a a legszebb, hogy ha értelmes lennél akkor tudnàd te is, hogy nem minden fekete meg fehèr ès bàrkire is szavazol az orszàg nem lesz hirtelen hipp hopp hawaii dizsi... mikor volt itt olyan? Hàt itt egyik kormànytòl se vàrjon az ember csodàt. Mert te kire szavaztàl okoskàm?? Ès ha az nyerne mi nagy vàltozàs lenne? Tudod nem az a begyöpesedett, hülye stb aki elment valakire szavazni, hanem aki itt próbàlja osztani az èszt h kinek mit kellett volna tennie, mi ki hogy hol "bohòckodik".

Te is egy elèg nagy cirkuszi majom vagy!

2018. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/120 anonim ***** válasza:
64%

Igen kétharmad! Szuper eredmény!

Én háromharmadra számítottam a FIDESZNEK, de sajnos mindig vannak inkompetens szavazók :(

2018. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/120 anonim ***** válasza:
17%

Szegény 42%os degenerált, mindig megmosolyogtat amikor csak a tőmondatos propagandát szajkózni képes droid tudatlanoz másokat:-)

Olvasd el mégegyszer a válaszom, sokadszorra lehet tudod majd értelmezni is

Akinek válaszoltam, az írta hogy a migráns soros kampány volt 20ad rangú, és a fidesz szavazók nem emiatt adtak megint 2/3-ot a miniputyinnak, mert a választók csak egy kis része ennyire ostoba hogy ezt benyelje

Erre te is bizonyítod hogy ez nem így van, és a fidesz szavazóbázis jelentős része egyszerűen tőmondatos marhasággal megvehető analfabéta:))

2018. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/120 anonim ***** válasza:
70%
53-as, Orbán nyolc éve után az emberek még mindig nem kértek belőletek, ez mit mondd el rólatok? Ne azzal foglalkozz, miért szavaztak az emberek Orbánra, azzal foglalkozz, miért nem szavaztak rátok!
2018. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/120 anonim ***** válasza:
63%

Amúgy, most én így bezárnám, tényleg elég szomorú, hogy Fidesz lett újra 4 évre.. Sajnos ez van. Most ez pár hétig fenn áll ez az érzés. Olyan mint a temetés. Első pár héten felvan húzva az agya, utána már minden oké lesz, nem fogunk rágondolni. Remélem a Fidesz megfog változni ebben a 4 évben.

UI: Jobbikos vagyok..

2018. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!