Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikorra várható, hogy az...

Mikorra várható, hogy az ingatlan lufi kipukkad, és újra reális árak lesznek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 12:41
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
9%

"#20 egy vidéki városban biztos"


Ezt nem értem mire mondod.


Amúgy nem értem a gondod, hiszen végre itt a piacgazdaság kereslet és kínálat határozza meg a dolgokat nem az állam.


"Egy 50 éves panellakásnak maximum 5-6 millának kellene lennie."


Menj Miskolcra és ott megkapod, sőt még 5 millió alatt is.


Arról nem is beszélve, hogy most amúgy nagyon megszaporodott a lakásépítések száma szerintem, viszont ott nem vagyok biztos, hogy valós keresletre építenek most annyian.

2018. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
#31 ugyanarra amire te
2018. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
78%
Milyen ingatlanlufi? Én vettem pár házat itt-ott 1 milla alatt. Állítólag "veszélyes" környék. Pár napig néhány képzett ember veri a cigányokat és a béke szigete lesz hidd el....
2018. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Hol vettél 1 milla alatt?
2018. jún. 17. 21:20
 35/48 anonim ***** válasza:
Szerep, Tiszabura, Mátészalka, Elep, Folyás....450-800Ft egy tetőteres ház.
2018. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
ezer ft
2018. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Kezdeti gondok akadnak de még nem volt rá példa, hogy megfelelő "marketing" csapat ne csinált volna béke szigetét egy cigányok lakta faluban...egy összkömfortos tetőteres ház, amit elkerülnek a cigányok mint a pestist, az érték azért.
2018. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Vidéken eladhatatlan egy ház. Ahol cigányok laknak a közelben ott 600 ezerért is lehet tetőteres összkomfortos házat venni. A többi nevelés kérdése, ami picit fájdalmas a lakhatóvá tétel rögös útján a törvényen kívüli szomszédoknak, de hát ez van.
2018. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 árokpart ***** válasza:
96%
Itt valaki írta, hogy neki nem tetszene ha a fiataloknak lakásépítési program indulna a CSOK helyett. Nem értem, pedig az első Orbán kormány pont ezt csinálta és jól is. Meg most jelenleg is Prágában, Belgrádban, Kicsinyovban, Prágában is van ilyen ezért nem értem, hogyan jön ez a Kádár rendszerhez. A felsorolt fővárosokban sincsen szocializmus, viszont senki sem bánja ott, hogy az állam segít ebben. Nem tudom mi ez a fiatalellenesség itt nálunk Magyarországon.
2018. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
94%
#20: Miért kell annyira saját? Mert a tulaj gondol egyet és eladja a lakást, neked meg azt mondja viszlát, menj a híd alá. Persze, mehetsz pereskedni, de addig is hol laksz?
2018. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!