Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne felszámolni a...

Hogyan lehetne felszámolni a Hős utcát?

Figyelt kérdés

Nyílván a legegyszerűbb megoldás az lenne ha mindenkit megölnének és ledózerolnának mindent, de ez nem reális.


Milyen módszerekkel próbálkozhatnak és eddig mért nem számolták fel?


Tudom, hogy renteget rossz környék van, de ez egy olyan hírnevű környék, amiről még a Budapesttől 100kmre élő nagymama is tudja, hogy el kell kerülni. Eddig mért nem tettek semmit sem?



2018. jún. 21. 22:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

'A rómaiak is azt csinálták Karthágóval'


A rómaiak soha nem sózták be Karthágót. Nem is tudtak volna összeszedni annyit.

2018. jún. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha módszeresen megszünteted az "Hős ucákat", akkor előbb-utóbb te magad leszel a "Hős utca".
2018. jún. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hősiesen.
2018. jún. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mi a rák az a hős utca?
2018. jún. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem úgy van, hogy felszámolják amúgyis? Vagy másik gettót akarnak?

Felszámolni meg nem a területet kell, hanem az ott élők viselkedését. Hiába számolják fel, majd elköltöznek máshová és ott folytatják ugyanazt a viselkedést. Nem a területet kell felszámolni, hanem a vezetőket, akik eltűrik ezt a viselkedést.

Hétköznapi életbe átültetve: általános felsőbe volt egy cigány osztálytársam. Nem az volt vele a gond, hogy cigány, mert még sok cigány osztálytársam volt, de azok tudtak viselkedni. Ő nem. Mi próbáltunk rászólni, hogy fejezze be, de akkor az ofőnk még minket cseszett le, mert miként beszélünk vele. Hiába mondtuk nem ért a szép szóból, normálisan hiába mondja el az ember neki a dolgokat. Hetedik osztályt már nem tudta elvégezni, lebukott. Valami oknál fogva nem hallottunk többet rosszat róla, hogy nem lehet órát tartani miatta, stb. Miért? Mert ki fogott egy olyan ofőt, aki hagyta, hogy nyugodtan rászóljanak az osztálytársai, neveljék, stb.

Nincs olyan vezetés, aki felakarná számolni a Hős utcai viselkedést, addig nem is fog megszűnni, csak máshelyre költözik.

2018. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

'Mi próbáltunk rászólni, hogy fejezze be, de akkor az ofőnk még minket cseszett le, mert miként beszélünk vele.'


Ofőtök hogy nem fogta fel, a gyerek nem ért a szép szóból?

2018. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#21

Majd ha véleményedre leszek kíváncsi, akkor szólok. Addig csitulj el...

2018. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Kérdés törölhető, több oldalnyi ocsmány rasszizmus és diktatúraimádat nem kell ide.
2018. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

a jó édes anyját annak a szutyok cenzornak aki kitörölte a kommentemet.


Leírtam, hogy miért nem lehet ledózerolni az utcát. Azt is leírtam, hogy azért, mert lakást kell biztosítani az ottani hontalanná váló cigányoknak. Mivel ugyan annyit ér mint te vagy én. Ezt írtam le. Amelyik mocskos cenzornak ez szúrta a szemét az száradjon el.

2018. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam, hogy mi lenne ha minden tulajtól felvásárolnák reális áron a lakásukat, ami vissza is térülne pár év mulva ha kevébé fokozott rendőri jelenlét kell vagy nem lesznek folyamatosan összegyülemlő szeméttömbök.


A jogtalanul ott lakókat meg kilakoltatják, akik nem állnak bérleti szerződésben az önkormányzattal. Az az minden embert, akinek alapból nem kéne ott lenni és a törvényesen tisztességesen ott élőket meg elszorni a városban 5. től a 23. kerületig bárhova.


És mondjuk az ottani területet vállakozóknak lecsükkentett szinte jelképes összegekért eladni azzal a feltétellel, hogy újépítésű házakkal és üzletsorokkal fel kell húzniuk azt a részt. Ami nem is lenne hülyeség, mert viszonylag jó az elhelyezkedésre a hős utcának.


Ezek csak ötletek, mert unatkozom és van éppen időm ezen agyalni.

2018. jún. 22. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!