Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetemisták? Van akit visszat...

Egyetemisták? Van akit visszatart az a pár szerencsétlen millió amit vissza kell fizetni ha elmegyünk külföldre és nem itt dolgozunk? Egy jó munkával hamar visszalehet fizetni azt a pénzt külföldről.

Figyelt kérdés
Ez ez az ország ezzel a kormánnyal ami napról napra jelenti be az őrültebbnél őrültebb és az embereknek rossz terveit nem hiszem hogy bármilyen fiatalnak aki nincs közel a tűzhöz van bármilyen jövőkép....150-60 ezerért meg robotoljon itt a halál
2018. jún. 24. 00:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
38%

[link]


[link]



Sok szerencsét hozzá,

-csak belőled sose lesz sebész/szívsebész.

De ha mégis valamely okból sikerülne orvosi diplomát szerezned, akkor se biztos hogy egy olyan városba vesznek fel ahol 5 év után eléred a 10K€-s fizetés, lehet, hogy csak 3K€-t keresel egy szutyok német városban, életed végéig.

2018. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Engem aztán nem.

Vigyék a pénzüket, aztán szakadjon rájuk a nemzeti hazájuk.

2018. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

#21! Magyarországon még a háromezer eurónak a felét se kapja meg


hiába ugatjátok itt, hogy milyen jól keres a magyar doki nem keres tényleg nettó 1000-1200 eurónak felel meg a hazai bér


tudom jöttök majd a hálapénzzel meg a magánrendeléssel


csakhogy külföldön is van magánpraxis az többet is fizet és hálapénzt meg sokan nem fogadnak el

2018. jún. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Sajnálom, hogy ki kell ábrándítsalak, de már most, friss diplomásként megvan a a németországi állásom invazív kardiológusként, kezdő 4600br fizetésért, ami ügyeletekkel 3000 felett lesz :) és ez még csak az első év:)) a magyarországi orvosbérekkel pedig pontosan tisztában vagyok, nem egy gyakorlatvezetőm panaszkodott, hogy a kórházban 1000Ft alatti órabérért kell ügyelnie :D Amúgy nem is értem, miért magyarázkodok egy ismeretlennek, mintha bármit is számítana az életemben, egy arctalan ismeretlennek azon véleménye, miszerint nem is vagyok orvos :D Ha rendkívüli vágyat éreznél, hogy mégis megbizonyosodj a szavamról, nyugodtan írj rám privátban és megadom a facebook elérhetőségem, ahol megtárgyalhatjuk ezen aggályaidat.
2018. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"4600br fizetésért, ami ügyeletekkel 3000 felett lesz"


Nos, ezért nem lehetsz orvos, mert még számolni se tudsz.

Azért van több acc-d hogy saját magad hülyeségeit fényezd?

Az fb acc-dra meg a kutya nem kíváncsi, mert látjuk mennyi hazugságot/baromságot hordasz ott is össze.

2018. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Tele van a famíliám orvosokkal, utolsó, én magam is az vagyok. Nem ügyeleti díjról és hálapénzről van szó, hanem hivatalos bérről. Szakvizsga előtt kisebb a mozgástér, utána viszont te alkudod ki a fizetésedet, konkrétan ifjú rokonom nem fogadott el állást (ITTHON!) 1 millió alatt. Mivel kevés az orvos, meg is kapta. Van adjunktus és osztályvezető főorvos is a családban, maradjunk annyiban, hogy nem kell külföldre menniük, hogy jól keressenek.:-) Egyébként az "invazív kardiológus" mint olyan, nem létezik, ez csak egy szelete a kardiológia szakterületnek, ilyen szakvizsga nincs.
2018. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Ki mondta neked, hogy invízv kardiológus szakvizsgát fogok tenni? Azt mondtam, hogy az invazív kardis állásom van, pontosan tudom, hogy a belgyógyász-kardiológus szakterületen belül van, csak épp nem mindegy melyik kórházban van az állás, ugyanis ha az adott osztály profilja inkább az intervenciók, akkor ilyen beállítottságú orvost is fognak keresni, aki hajlandó ezt a manuálisabb munkát elvégezni :D [link] tessék számold ki a 4600 brutto pedig 3059 netto. Egyéb kérdés?
2018. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Az pedig, kimondottan nevetséges, hogy az adjunktus meg főorvos rokonaiddal jössz, hogy mennyire jól keresnek :D persze, hogy k**vajól lehet keresni szakorvosként, tudományos fokozatokkal és több 10 év tapasztalattal, de a kezdő orvosi bér még mindig 186 ezer forint, amire fél év után felveheted a Markusovszky-t ami rádob egy 100-ast, de ezzel el is kötelezted magad több évre... Illetve kaphatsz esetleg még hiányszakma pótlékot, de nézd meg Budapesten mi számít hiányszakmának, elárulom nem sok minden. Az meg, hogy ilyen passzív-agresszív stílusban próbálod az igazad bizonyítani, miközben megkérdőjelezed a végzettségem, és folyamat degradálsz, az csak téged minősít:D
2018. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

" [link] tessék számold ki a 4600 brutto pedig 3059 netto. Egyéb kérdés?"


Igen, tudsz Te egyáltalán mondatot értelmezni?

Legalább azt amit Te írsz azt értelmezd.


"4600br fizetésért, ami ügyeletekkel 3000 felett lesz"

Elmagyarázom neked a gyenge kókler orvosi agyadnak magyarul.

pl.:

br 100 000-t keresek ami túlórákkal 70 000 felett lesz.

-Na, ennek mi értelme Te idióta?

Nos, ezért nem lehetsz Te orvos, sok orvost ismerek, de ennyire kevés esze egyiknek sincs.

2018. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Istenem, hogy valaki ennyire idióta legyen szakadok:DDDDD szerinted mi relevánsabb?? brutto vagy netto bérről beszélni??? ezért hangsúlyoztam ki, hogy 4600bruttoból, ügyeletekkel bőven 3000netto fölött keresek. Mindig megfogadom, hogy nem vitázom szellemileg retardáltakkal, de sajnos mindig megesik a szívem rajtatok :(((( tudod, szakmai ártalom :P
2018. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!