Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánynak mit kéne tennie,...

A kormánynak mit kéne tennie, hogy csökkentse az iskolai erőszakot?

Figyelt kérdés
Mind a konzervatívok, mind a liberálisok véleménye érdekel.
2018. aug. 14. 12:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
Sehogy, sajna lehetetlen, ezt mindenki tudja.
2018. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Ez miért a kormány feladata? A gyereknevelés a szülők feladata, sajnos azonban a mostani szülők se kaptak minőségi nevelést és ez az utódokon nagyon is jól meglátszódik. Egy normális szülő normális gyereket tud nevelni aki nem bántalmazza a társait. A másik kategória - pontosan tudod kikre gondolok - viszont menthetetlen... Én azt javaslom hogy magániskolába küldje az ember a gyerekét, sokkal minőségibb oktatást fog kapni és nem kell az ostobákkal se egy légtérbe kerülnie. Vagy ami még jobb lenne, amibe az államvezetés beleegyezne, az az hogy etnikai csoportokra osztott iskolákat jelölne ki. Amerikában pl vannak olyan iskolák ahová csak a feketék mennek, ide is jól jönne egy ilyesmi elkülönítés mert én sose akarnám azt hogy a gyerekem ezekkel a férgekkel együtt töltsön el majdnem egy évtizedet.
2018. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

2.


Sajnos igaz. Szegregáció, nincs más megoldás.

2018. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
Én is igazat adok a 2.-nak.
2018. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
A szegregációt már elég sokszor, elég sok helyen megpróbálták, de még egyetlen egyszer se lett hosszútávon jó eredménye.
2018. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

" Amerikában pl vannak olyan iskolák ahová csak a feketék mennek"


Rosszul tudod. A szegregációt eltörölték a '60-as években.

2018. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

Szegregált osztály rendszer. Tehát a problémásakat egy csoportba gyűjtve, elválasztani a többitől.

Elmesélem annak aki nem tudná, hogy ezt a Kádár rendszerben is használták! /a, /b, /c, stb.

Az a-sok voltak a legjobb magaviseletű és/vagy legjobb tudású tanulók, a d-ek pedig már majdnem "gyógyped".

Én elsőben a-s voltam, na aztán 8.-ig c-s. :)

2018. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem tudom, a C.-okkal sok mindent nem tudsz tenni. Évszázadok óta képtelenek beilleszkedni, sok köztük az igénytelen proli. Én amikor iskolában jártam, érdekes módon csak ők szólogattak be másoknak, köztük nekem is, a többiek tudtak viselkedni. Csak a jogaik kellenek, de semmit nem tesznek érte. Az iskolában állandóan rongáltak, a kukát még hírből sem ismerték. Bontják a közösséget, egymás ellen hergelik az embereket. Érdekes, a tanulási nehézséggel küzdők nagyrésze C. (mert nem képesek napi 1 órát leülni az asztal elé, és hiába szar az oktatási rendszer, de egy hármast simán kitud bárki sajtolni minimális vagy akár semmilyen tanulással, de ők inkább a többi "tesóval" lógnak, akiknek a legnagyobb büszkeségük, hogy 12 éves koruk óta cigiznek). A csoportba beilleszkedni képtelen embereket szegregálni kéne, de ezt nem tehetik meg az iskolák, mert akkor jönni fognak a mindenféle jogvédő szervezetek. Hát sajnos ez van, hiába fog lepontozni bárki.. :(
2018. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó vagyok. Ha megvéded a tárgyaidat vagy magadat egy C. elől, akkor még téged fognak elővenni, hisz egy C.-t nem lehet bántani, de ő sakkban tarthatja az embereket.
2018. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

7 vagyok.

Kicsit rasszista a hozzáállás!

Az hülyeség hogy a cigányok az okai mindennek. Legalább annyi hülye magyar van mint cigány, csak épp a tanárok többsége magyar! Ennél fogva egy-egy "húzás" megítélése is attól függ hogy magyar, vagy cigány csinálta!

2018. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!