Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok ezrei nyomorognak,...

Fiatalok ezrei nyomorognak, közmunkán dolgoznak éhbérért, vagy kényszerülnek külföldre, a kifizettet luxusnyugdíjak miatt?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 20:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Megérte élnem, nem én hisztizek itt, hogy szarul keresek. Ti akik szarul kerestek nektek megérte élni? Van valami hasznotok? Akkor mért kerestek szarul? Jahh mégis haszontalanok vagytok.

Akkor megérte élnetek?

2018. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
40%
Nem gondolsz arra, hogy 1x te is leszel nyugdíjas ?
2018. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Én gondolok, de nekem van elég pénzem ahhoz hogy nyugdíjas legyek. Sőt, már azon gondolkodom korhatár előtt nyugdíjazom magam, mert dolgoztam én már eleget.
2018. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Jó lesz az a 10 ezer nyugdíj közmunkáskám 😂
2018. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
# 18/ addigra nyugdíj már nem is lesz 😂 .
2018. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
30%
A pillanat mikor egy mdfckin közmunkás, akinek a stílusából ítélve van 8 általánosa és 2 különöse, kér másokat számon, hogy miért élnek, mi hasznuk van xDD PLZ!
2018. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Egyes rohadt nyuggerek meg mi a f.@szt követelőznek, hogy adjanak nekik nyugdíjat mert nekik az csak úgy jár."


Nem csak úgy jár, ha nem tudnád a ledolgozott 40-45 év alatt az államkasszába levont járulékai alapján számítják ki a nyugdíjat mindenkinek. A te közmunkás béredből levonnak havi 176ft-ot, és ez alapján kapsz 28800ft-ot majd ha lehúztál 45 évet, pedig ennyi sem járna. Akitől levonnak több száz ezret havonta, annak nyílván lehet a nyugdíja 600 ezer is vagy több. Nem tudom mit őrjöngsz ezen?

2018. aug. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Sőt, már azon gondolkodom korhatár előtt nyugdíjazom magam, mert dolgoztam én már eleget."


Már a gyakorin való trollkodás is beleszámít a nyugdíjba? Tényleg fejlődik az ország...

2018. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem a kifizetett luxus nyugdijjak miatt van ez. Kitalálták a közmunkát szaros 50 pár ezer forintért. Idáig süllyedt ez az ország és nem is csodálkozom ha valaki innen lelép mert innen csak menekülni kell mint a patkány a süllyedő hajóról.Közmunka?? Eleve vicc jelenlegi formájában és meg is kéne szüntetni egy az egyben.Nyilván egy jól működő országban ilyenre nem is lenne szükség.Régebben is meg voltak oldva azok a feladatok amiket most közmunkába látnak el emberkék. Innen is látszik hogyan nyúzzák le az emberek utolsó bőrét is nehogy már egy kicsit is jobban élj.Szétlopták az országot és ennek szellemében más is ezt teszi (aki teheti persze!) és ejti magasról hogy élnek meg az emberek. Ezért a közmunka többek közt. Szétcseszték mellette az egészségügyet is,onnan is a jó orvosok,szakemberek már mind kimentek valmeik jobban élhető országba. Itt már csak az értéktelenebbje maradt tisztelet a kivételnek!!! Nem is folytatom mert csak felbosszantom magam potyára :D
2018. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kár a nyugdíjasokon fogást keresni, mert legtöbbjük amit befizetett az a pár év ami a halálig van, már kifizette.

Ahogy az előző hozzászóló is mondta meghal akinek nincs pénze mert az egészségügy kritikán aluli.

Örökölhetővé kéne tenni a befizetést ami nem kevés, és akkor nem lenne érdekelt a kormány, hogy dögöljön meg aki már nem dolgozik.

2018. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!