Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok ezrei nyomorognak,...

Fiatalok ezrei nyomorognak, közmunkán dolgoznak éhbérért, vagy kényszerülnek külföldre, a kifizettet luxusnyugdíjak miatt?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 20:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Egyébként a most főleg jellemző fiatalok szidását lehet csinálni, de ez az ország 5-10 éven belül nagyon rá fog cseszni, mert akkorra fog hiányozni a sok dolgos fiatal jah és akkor fognak sokan gyerekvállaló korba lépni (30-35 éves).
2018. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Sándor G ***** válasza:

Mert megérdemeljük a sorsunkat, itt Mo-on, mindenki csak panaszkodik, az internetet, a face-n, meg egymást közt, a családban, de a közmunkahelyen, nyilvánosság előtt, melo helyeken kussban van, ezért aztán azt csinálja velünk a tetves korrupt, ezer milliárdokat lenyúló diktátor, és kormány-tákolmánya amit csak akar,..

Akinek van 3szakmája több évtizedes gyakorlata, de elmúlt 50éves, vagy rossz helyre született , az könnyen úgy járhat mint én.. továbbra sem tudok normális állást találni, helyben de a közeli városokban sincs szükség villanyszerelőre-karbantartóra,

Az itteni vezető-igazgató pedig nem hosszabította meg a szerződésemet, noha meg voltak elégedve a munkámmal,

Támogatott közmunkás-karbantartóként dolgoztam, közintézményben, 2évig,mostanra, kilátástalan, munkanélkülivé váltam..

Talán azért nem kötöttek szerződést, mert keveseltem a bért, havi 70800ft.ot, és ennek hangot is adtam, így jártam.. szégyen -gyalázat, xar orság ez..csak a haveroknak csókosoknak adnak, rendes bért..

2019. febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!