Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók! Ti mit...

Fidesz szavazók! Ti mit gondoltok a CEU -ról? Teljesen egyetértetek "vele" kapcsolatban a fidesszel, vagy esetlreg járulékos veszteségként tekintetek rá?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 21:21
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
1%

Utolsó válaszoló te alacsonyabbrendű! Budapesti vagyok és felső-középosztálybeli és hányok a fajtádtól! A ceu nem egyetem hanem egy magyarellenes szar "intézmény" Nem csak a prolikat nem érdekli, hanem a többségi magyarság és Budapest nagy része is! Budapest fele a ti közvéleménykutatok szerint is antiszemita ésa gazdagabb rétegekből ( nem véletlenül) mert az ilyen ceu-k miatt is elegünk van belőletek!


Szóval józanodj ki 1 bites, ultra kisebbségben vagytok és a magyar társadalom többsége megveti a szektás-cion-"liberális" magyarellenes fejeteket a soros görbe orrúval együtt!

2018. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
91%

Lehetsz te a felső 1%-ban is, attól még agyilag proli vagy.



Ez az egész csak szemfényvesztés, hogy nyugodtan tudjanak lopni. Mindig van és mindig lesz valamilyen nagy ellenség(brüsszel, migránsok, soros, imf, ceu, gender study stbstb), ez egy ősi taktika a politikában. A trükk, hogy ezek az "ellenségek" egyik esetben se legyenek teljesen ártatlanok, de a negatívumokat a propaganda segítségével sokszorosan felérősítsék. Amíg mindenki erre figyel, addig ők nyugodtan lophatnak, emelhetik meg a képviselők fizetését pofátlanul magasra. Vagy tényleg azt gondolod, hogy ez a gender studies akkora nagy probléma ma magyarországon? Ki nem szarja le hogy 8 ember arra jelentkezett?

2018. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
11%
A SOTE ÁOK-n végeztem. Nem tartok nélkülözhetetlennek egy olyan egyetemet, amely kizárólag társadalomtudományokkal foglalkozik, azon belül is csak mester- és doktori képzéseket indít. Különösen akkor nem, ha alapkövetelmény a totális neoliberális beállítottság. Nem véletlenül vágták ki a Soros-egyetemet Prágából, Pozsonyba pedig be se engedték annak idején. Végképp röhejes, ahogy egy nyomorult spekulánst tömjéneznek egyesek, akit a saját hitsorsosai is leköpnek.
2018. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 October15 ***** válasza:
35%
1. / 4.: Érdekes.. :D A szaktársaim vért köhögtek a Római töritől.. :D Nekem meg 5-ös csont nélkül és 4,5-ös kredit index. :D
2018. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 October15 ***** válasza:
33%
23.: Áh újra itt. :D Az a baj, hogy a CEU oktatói nem feltétlenül vad libsik és marhára nem elvárás az sem, hogy az legyél. :D Gyere el a DE-re mutatok én neked olyan vad libsit, hogy sugárban fogsz hányni. :D Pedig Putyin [SIC!] az egyetemünk díszpolgára. XD
2018. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 October15 ***** válasza:
66%
Btw: Az egyetemek autonómiájába amúgy beleférne az is ha neolibsi lenne a CEU. Miért baj az? Most ha valaki ilyen környezetben akar tanulni akkor miért ne tehetné meg? Vagy küldjük átnevelő táborba amíg le nem szavaz valamelyik jobboldali pártra? Ez a demokrácia lényege.. qrvára joga van hozzá akkor is ha nekem vagy másnak nem tetszik.
2018. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem, "történész" kis barátom, még mindig nem tudsz szöveget értelmezni. Ahogy írni sem.:D
2018. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

"Nem tartok nélkülözhetetlennek egy olyan egyetemet, amely kizárólag társadalomtudományokkal foglalkozik"


Ez eleve nem igaz... Van gazdaságtudomány területről és bölcsészettudomány területről is szak pl.


"Alapkövetelmény a totális neoliberális beállítottság."


Nem foglalkoznak a politikai nézeteiddel.


"Ahogy elnézem, "történész" kis barátom"


Mi a baj azzal, hogy történész?

2018. aug. 16. 13:32
 29/49 October15 ***** válasza:
62%

Mit nem tudok értelmezni áruld már el kérlek. :D "Különösen akkor nem, ha alapkövetelmény a totális neoliberális beállítottság." Ezen mégis mi mást lehet érteni pls? :D


De legalább itt megfogalmaztál egy állítást. Igazából megleptél... mármint azzal, hogy ÁOK-t végeztél. ÁJK-ra tippeltem volna, valami válóperes ügyvédre. :D Esetleg plasztikai sebész vagy? :D Mást nem tudok elképzelni aki kijárt egy egyetemet és halál komolyan telibe lefossa az egyetemek autonómiáját. :D

Azt meg talán hagyjuk is, hogy mi kínod van a társadalomtudományokkal. Ennyire nem ment gimiben aztán szét lettél alázva minden órán vagy mi? Az a tanár hibája és nem a tudományágé.

Vagy az ÁOK-n ez az általános? Ez esetben mázli, hogy anno végül inkább a töri és nem a biosz emelt mellett döntöttem, nagyon nem stílusom ezek szerint az ÁOK. Kár pedig az oxiológia érdekelt volna.

2018. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 October15 ***** válasza:
62%

Kérdező: Az a baja, hogy egy másik kérdés alatt megpróbált orvosként kioktatni engem politikából csak nem jött neki össze. :D

Ami amúgy természetes, csak hát ő mégis csak ORVOS ingyen kapta a Dr.-t a diploma mellé.. :D Mégis csak magasabb rendű mint egy szaros BTK-s. :D Nem úgy megy ám, hogy elfogadja, hogy több közöm van a témához ahogy pl én asszem bele tudok törődni, hogy nem értek az orvosláshoz. Ez van.

2018. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!