Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók! Ti mit...

Fidesz szavazók! Ti mit gondoltok a CEU -ról? Teljesen egyetértetek "vele" kapcsolatban a fidesszel, vagy esetlreg járulékos veszteségként tekintetek rá?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 21:21
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
3%

Ugyan már, kis barátom, ki oktatott ki kicsodát?:DD Lépj túl a kisebbségi komplexusodon, nem tehetek róla, hogy te történésznek adod ki magad, és súlyos tárgyi tévedésekkel próbálsz okoskodni.


Kérdező, a közgazdaságtan és a bölcsészet netán a természettudományok kategóriájába tartozik?:DD


Ami pedig az elköteleződést illeti, javaslom elolvasni egy volt CEU-hallgató beszámolóját, különös tekintettel azeskütételre:

[link]

2018. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__94..


Egyebként ez az az ominózus kérdés, amit mellesleg nem én hoztam elő.:D

2018. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

Nagyobb a baj, mint hittem.


"Ugyan már, kis barátom, ki oktatott ki kicsodát?:DD Lépj túl a kisebbségi komplexusodon, nem tehetek róla, hogy te történésznek adod ki magad, és súlyos tárgyi tévedésekkel próbálsz okoskodni."


Talán Te nem éppen orvosnak adod ki magadat, nagy barátom?


"Kérdező, a közgazdaságtan és a bölcsészet netán a természettudományok kategóriájába tartozik?:DD"


Dehát nem is az volt az állításod, hogy nincs természettudományi szak a CEU-n, hanem hogy CSAK társadalomtudományi van.


Az orvosi sem természettudományi amúgy.

2018. aug. 16. 14:16
 34/49 A kérdező kommentje:

Egyébként nem tudom, hogy miért nézed le a nem kizárólag reálos szakokat...

Például az általános közigazgatás-szervezők munkáját kinek kéne vrégeznie egy általad ideálisnak tartott világban?

2018. aug. 16. 14:39
 35/49 anonim ***** válasza:
2%

Az orvosi egész pontosan természettudományos szak.:D Nekem pedig nem kell kiadnom magam semminek, tekintettel arra, hogy magasról teszek rá, mit gondol a gyakori népe. Ellentétben "történész" barátunkkal, aki erre hivatkozik, miközben halványlila gőze sincs arról, amiről másokat kioktatni próbál, és még a szakmájába is vágna, ha valóban történész lenne.:DD


Mindenesetre a sok off után ismételten: egyáltalán nem nélkülözhetetlen a CEU, OKTATÁSI téren nem nyújt semmiféle hiánypótlást.

2018. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

Tisztán természetudományos szak csupán a biológia

fizika, földrajz, földtudományi, kémia, környezettan,

matematika szak...

2018. aug. 16. 17:34
 37/49 anonim ***** válasza:
0%
A CEU nem egyetem, hanem egy közép európai alapítvány. Tehát egy pénzmosoda.
2018. aug. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
3%

A gendernél "lehet 8 ember" jelentkezett, de később problémásá válhatott volna. Mert az nem tudomány hanem egy tudatos propaganda gépezet.

Olyan mint a németeknél volt a fajelmélet kb.


Lásd Németországot most, ahol ott is csak kicsiben kezdődött a gender ideológia, és most már állami támogatással beakarják vezetni a többneműség hülyeségüket, ami őrültség... Ilyen hamis és bomlasztó ideológiák nem kellenek, mint ahogy a "nyílt társadalom" kisebbségi diktatúra elképzelés sem.


Ceu egyébként is olyan mint egy szabadkőműves páholy. Nem független és nem kellenek fehér és keresztény ellenes szekták az országba!

2018. aug. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Remélem tudod, hogy ez a társadalmi nemek tanulmánya (Gender Studies) szak csak egy a sok közül, egy szakkal azonosítani egy egész egyetemet elég butaság...

Valamint ez van az eltén is.

Sőt kisebbségpolitika (Ethnic and Minority Policy) is van az eltén.

2018. aug. 17. 11:39
 40/49 anonim ***** válasza:
74%
Úgy mondogatják, hogy a CEU, Soros, a Gender Studies meg a többi, amiket még itt soroltak, hogy szekta, mintha ez az egész beteg elméjű világkép, amit a Fidesz felépített itt Magyarországon, nem egy szekta lenne. :D
2018. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!