Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók! Ti mit...

Fidesz szavazók! Ti mit gondoltok a CEU -ról? Teljesen egyetértetek "vele" kapcsolatban a fidesszel, vagy esetlreg járulékos veszteségként tekintetek rá?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 21:21
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
13%
A CEU egy jó, nemzetközileg is elismert egyetem ezt én is elismerem, de a törvényeket mindenkinek be kell tartania.
2018. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
4%

Mármint miről mi a véleményem? A CEU-ügyről? Ami gyakorlatilag nem létezik? Sírt mindenki, hogy "jaj, a kormány bezáratja a CEU-t", aztán még mindig itt van.


Mellesleg a törvény nem is erről szólt. Csupán feltételeket szabott a külföldi felsőoktatási intézmények működéséhez. Ami a CEU mellett még 27 egyetemet is érintett. Tudom, ez a 27 nem olyan neves egyetem, mint a CEU, és pont az ilyen "kamuegyetemek" ellen lett kitalálva.


Tegyük fel, hogy én amerikai állampolgár vagyok, veszek egy házat Magyarországon, majd oktatási tevékenységet folytatok ott, amiért amerikai diplomát adok. A "Lex CEU" előtt ezt simán meg lehetett volna csinálni. Ezt hivatott meggátolni a törvény, nem a CEU létezését.


De a CEU, ahelyett, hogy elkezdett volna tárgyalni, szépen világvége hangulatot gerjesztett. A Soros-egyetem ezt fel tudta használni példaként arra (és a sok buta liberális be is nyelte), hogy "a gonosz Orbán egy diktátor, most épp az oktatási szabadságot akarja elvenni"

2018. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
2%

Azt gondolom hogy a CEU -nak csak egyfajta álca az ott folyó oktatás. Amerikai és EU-s presztizsnagyhatalmi politikai érdekeket szolgál. Így aztán nem véletlen az hogy foggal körömmel ragaszkodik befolyásosságával mindkét fél hogy Budapesten maradjon.

Hogy van e értelme, nincs ilyenre szükség egy korrupció mentes demokráciában.

2018. okt. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
80%
8 általánost végzett fideszbirkák bekamuzzák, hogy orvosok, mérnökök, csak hogy a mocskolódásukat a CEU-val szemben igazolják.
2018. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
91%
Ebből a Kovács nevű szóvivőből is a CEU-n csináltak ilyen hülyét?
2018. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
94%

Mire végigolvastam a válaszokat, kb agytumort kaptam :DDDDDD

Side note: az ÁOK orvostudományi szak és nem természettudományi xd pontosabban: az orvos-és egészégtudományi képzési területbe tartozik bele. Nem baj, a nácik mindig is ostobák voltak :DD

2018. okt. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
3%
Azt gondolom hogy nincs semmi szükség itt egy külső befolyáltságú kamu egyetemi alapítványra ami ráadásul nem is akkreditált.
2018. nov. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
4%
Ezoterikus szabadegyetem és társai szerintem.
2018. nov. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
95%

Ahol a tudás bármilyen formáját irtják, üldözik, onnan a normális elme menekül!

Az összes CEU diplomás kormánytagot ki kell vágni a francba!

2018. nov. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!