Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor végleg befejezte a...

Vona Gábor végleg befejezte a politikai pályafutását és ebből szeretne megélni? Öreg néniket kísérget, építőiparban magyaroknál jobban teljesítő cigányokról beszél, miközben füvet kaszál a közmunkásokkal?

Figyelt kérdés

Állítása szerint videó vlogolásból (is) szeretne némi jövedelemhez jutni.

Jobbikosok mi a véleményetek erről? Ha én szimpatizáltam volna valaha a Jobbikkal, akkor elég nagy csalódás lenne hogy a "vezetőmből" ilyen cuki celeb lett.



2018. aug. 18. 01:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

Én jobbikos voltam 2010től, akkor lettem szavazókorú. Benne voltam a jobbik IT-ben is, Voltam Vona kampánybeszédein, tüntetésen, stb.

Elkezdtem dolgozni, albérletet fenntartani, és leszztam a politikát. Most egyrészt nem szavaztam volna a jobbikra nem csak azért, mert undorító lett a szememben, hanem azért sem, mert rádöbbentem, hogy ami a jobbik mögött van az csak sajnos pénzszerzési lehetőség magyar nemzeti érzelműekre hivatkozva a parlamentben.

Magyar választásra többet nem megyek.

Üdv Angliából

26f

2018. aug. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
1... Hát átadta a helyét a zsigeri magyargyűlölő Heller Áginak. Gyanús, hogy valami közük volt a keresztény- és magyargyűlölőknek az egészhez, kezdettől fogva.
2018. aug. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Hogy dolgozni menjen, az nem opció. Majd megmondóember lesz, mint Puzsér. Vagy kunyerál mint Juhász meg Konok Péter.
2018. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én nem benne csalódtam, hanem a magyar politikában. Ez a szánalmas próbálkozása csak a túlélésről szól.


Sajnos az, hogy ide jutott az egyik legtehetségesebb fiatal politikus, a kormányzati hazugságipar és a diktatúra eredménye.


Amikor még ők voltak fiatalok (Fidesz), volt értelme politizálni, de most a megcsontosodott, megvénült, minden hájjal megkent régi maffiózó politikai elit (Fidesz, KDNP) és kitartott, kollaboráns ellenzéke már ellehetetlenít minden demokratikus kezdeményezést.


Én azt csodálom, hogy Vona nem kattant meg teljesen azok után, amit elművelt vele a gusztustalan rezsim...

2018. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

4.


Jaj, nem értik őt meg, meg az elit stb. De azért Simicskával össze tudott bútorozni. Simicska részéről most a fáklyás menet, Vona meg blogol, vlogol, vonaglol.

2018. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Simicskával Orbán is összebútorozott már, tudtommal.

Nem értem: mitől szitokszó a neve egy fideszbirka számára?


Ameddig Simicska hajszálpontosan ugyanazokat a szolgálatokat a Fidesznek tette meg, amiket rövid ideig a Jobbiknak is megtett, mosdattátok, mentegettétek, dicsértétek, orbitális gazdasági tehetségnek tartottátok.


Én persze akkor is, most is egy, a fidesz által a mi adónkból felhízlalt oligarchának tartottam. Igaz, legalább egy jogászdiplomát összeszedett, nem egy felkapaszkodott, suttyó gázszerelő volt csak, mint a mostani utódja.


De a ti szátokból a Simicskával való összebútorozás, mint szitokszó, viccesen hangzik...

2018. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#5: Na jó, hat Simicskaval, Orban sokkal jobban es sokkal tovabb összebútorozott. Csak aztan kihűltek az "érzelmek".
2018. aug. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7.


Jó, csak Orbán a harmadik kormányát vezeti. Vona meg vlogol.

2018. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
# 8-as, hogy jön ez a Simicskához való összebútorozás kérdéséhez? Egyébként Orbán a negyedik kormányát vezeti, nem a harmadikat. Harminc éve a politikai elit része, és ebbül cirka huszonötöt Simicskával töltött "összebútorozva"...
2018. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mind jobban járnánk, ha Orbán is inkább vlogolna...
2018. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!