Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek is feltűnt, hogy a...

Nektek is feltűnt, hogy a vidéki városok sokkal modernebbek mint Budapest?

Figyelt kérdés

A legtöbb vidéki városban fel vannak újítva a vasútállomások, központok, miközben Budapesten a Keleti, Nyugati, Déli pályaudvar le van amortizálódva.


Nem kellene itt több fejlesztésnek lenni? Miért van hanyagolva a főváros?


2018. aug. 20. 00:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Egyébként meglehetne oldani, a Kelenföldi(az egyedüli valamelyest újított) elbírná ideiglenesen."


Ja a Déli pályaudvarnak, amiről még mindig nem tudják, hogy hosszútávon mihez kezdjenek vele.


Keletivel mi lesz? 2 vasúti hídon vigyék át a forgalom felét, másik felét meg tereljék a Nyugatiba?


"Amúgy meg mivel fejlettebb gazdaságilag?"


Lehet, hogy rossz megfogalmazás, de parancsolj, ebben a cikkben részletesen leírják, hogy miért kapnak kevesebb támogatást.


[link]

2018. aug. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg mivel fejlettebb gazdaságilag?"


Infrastrukturálisan van értve. Budapest egy kereskedelmi csomópont.

2018. aug. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem...legalábbis Szombathely ahol élek sokkal tisztább, rendezettebb, nyugatiasabb, szebb, mint Budapest. Most fogok Budapestre költözni és hát tök kiábrándító, nem tudom hogy bírom majd ott.
2018. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Egyébként meglehetne oldani, a Kelenföldi(az egyedüli valamelyest újított) elbírná ideiglenesen."


Nem, nem bírná el. Volt már rá példa, elég volt abból a fél évből.

2018. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezt én is megfigyeltem. Itt, Egerben alig van romos épület, amik voltak, azokat is mind felújítják. Ugyanez igaz Gyöngyösre is. Viszont a falvakban teljesen más a helyzet. Minél messzebb van egy falu a várostól, annál több a romos, és annál kevesebb a felújított épület. Viszont Budapesten például a reptérre vezető úton kilómétereken át egymást érik a rozsdás, rohadó, omladozó épületek. Az M3-as bevezetője mentén is ugyanez van.
2018. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!