Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyesek miért hiszik azt,...

Egyesek miért hiszik azt, hogy lesz bárminemű határreízió?

Figyelt kérdés

NEM PROVOKÁCIÓ!

(az érzékeny lelkivilágúaknak nem is kötelező elolvasni)


Személy szerint, mint külhoni magyar kimerem jelenteni teljes bizonyossággal, hogy nem lesz hattárrevízió és nem fog Magyarország semmilyen területeket visszakapni.


Le is írom miért. Mert a magyar népet az ellenséges idegen eszmék annyira kiherélték, hogyha a románok önként felkínálnák a teljes Erdélyt, akkor kb a következő jelenet játszódna le:

Megszólalna egy ex-szdsz-es:

- Nehogy elfogadjátok, mert akkor fasiszták lesztek, és ti ugye nem szeretnétek fasiszták lenni? Mégis mit gondolna erről Juncker meg Merkel?

- Nem, nem szeretnénk fasiszták lenni, hisz ez ártana az euroatlanti felzárkózásnak, még az hiányzana, hogy bezárják az összes mekit, akkor hol fogok dumcsizni majd a haverokkal, a tüntik után? - mondaná a magyar nép.

És természetesen tiltakozna mindenki az ellen, hogy a románok csak tartsák meg a területeiket. Erre meg az szdsz-es panoptikus csóválná a fejét és csak annyit mondana:

- Jól van, jól van, szófogadó goyim vagytok ti. Kezdetnek nem rossz, egyelőre nem fasisztázunk le titeket, de a jövőben is fogadjatok csak szépen szót nekünk.

Igaz, hogy ez a történet túlzó, de szerintem valami ilyesmitől nem állnának távol a történések.


A magyarországi embereket annyira megmérgezték az idegen eszmék, hogy már saját nemzete ellen is gyűéüéködik. Ha megnézzük pl Gyurcsányt meg a DK-okat, akkor ők a külhoni nemzettársaik iránt gyűlölködnek. Ilyen az EGÉSZ VILÁGON SEHOL MÁSUTT NINCS. A németeknek a legszélsőségesebb liberálisai sem gyűlölik a lotaringiai németeket, az orosz liberálisok sem gyűlölik az észtországi oroszokat, a svéd liberálisok sem uszítanak a finnországi svédek ellen. De Magyarorzágon a liberálisok viszont gyűlölséget szítanak a külhoni magyar társaik ellen.

Egy ilyen néppel mit lehet kezdeni?


Magyarországot már a kommunista Kádár és Rosenfeld Mátyás elkezdte bomlasztani, utána a rendszerváltás hevében mindenki a nyugat feltételnélküli imádásába kezdett, annyira, hogy az amerikaiak iránti lázas talpnyalás következtében mindenki ujjongott, amikor az Amerikai Légierő a magyarok asszisztálásával vajdasági magyarokra dobott bombákat. A magyarországiak nemhogy tiltakoztak volna, hogy nemzettársaikat bombázzák az amerikaiak, hanem helyette ujjongtak és tapsoltak és még a mai napig is ujjonganak ha a NATO lebombáz valakit (elvégre a harminc éve kivonult oroszok nyilván sokkal nagyobb agrsszorok).


Utána meg jött az SZDSZ. Amit egy izraeli irányítású cionista szekta irányított (voila: hitgyüli). (és a magát nemzeties magyarnak valló fideszt is jelenleg ez a szekta rángatja zsinóron).

Ebben az időszakban kőkemény hungarofób diktatúra volt. Utána meg miután felbomlott az szdsz, az energia nem semmisült meg csak átalakult, Kétfarkú, pm, együtt, dk stb formájába.


Ez idő alatt a román/jogoszláv emberekbe a kommunizmus alatt hazafiasságot és nemzetszeretetet neveltek. A rendzserváltás után is noha a romának hirtelen NATO-barátok lettek, de azt sose feledték, hogy ők románok. Ma is a többikbe hazafiasságot és nemzetszeretetet nevelnek, míg belént a hazafiasság legkisebb lángjára is azt hurrogják, hogy: „fasiszta! náci! rasszista! irredentista!” és még csírájában eltapossák.

Ha ezek a hurrogók látnák, hogy kint milyen szervezetek és pártok vannak, akkor rájönnének, hogy a legvadabb jobbikos szkínhed motorosok ovia cserkészeknek számítanak a kinti nacionalistákhoz képest.


A kedvenceim pedig a fideszesek meg többi magát hazafiak valló a jelenlegi Magyarországon.

Nekik a muszlimok elleni gyűlölködés mindenek felett áll, őket semmi nem érdekel, csak mindig alaki másnak a gyűlölése. Az pedig ha te másokat gyűlölsz az nem hazafiság. A magyar nép szeretetét lecserélték a mások gyűlölésére, így nem a szeretet hajtja őket, hanem a gyűlölet.

A fidesz is jelenleg a muszlimok elleni gyűlöletet magyarszeretetbe csomagolva eteti meg a buta foteljobberokkal (akikről azt kell tudni, hogyha miután kimennek Londonba, a gyereküket még véletlenül sem tanítanák meg a magyar nyelvre).

Az ő hazafiságuk kimerül abban, hogy felkelnek a fotelből.


Egy ilyen nemzet mégis, hogy akar bárminemű hattárrevíziót?



2018. szept. 9. 14:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#4


„Van még olyan ország ami 50 éve az elvesztett területei miatt vergődik?”


Olyan nincs. Viszont tudok olyanról, hogy valakik a 2000 éve elvesztett területeik miatt vergődtek. És sikerrel is jártak, mert kétezer év után is visszakapták az akkori földjüket.


#5


Jelenleg Magyarországon élek (BP-en), így onnan merítkeztem.

Egyébként meg igazad van, ugyanúgy vannak hazaárulók a külhoni magyarok közt is. Nem attól lesz valaki hazaellenes, mert liberális, ez önmagában semmit nem jelent, nem az számít minek mondja valaki magát és mi mögé bújik, hanem az, hogy mit tesz.

Az, aki a saját magyarságát megtagadja (pl szerbnek vallja magát magyar létére) az ugyanolyan hazaáruló, mint pl a DK szimpatizánsok.


#7


Nem várok semmilyen előjogokat. De akkor jó lenne, ha amikor más népcsoportok előjogokat várnak, akkor arra ugyanolyan módon regálna mindenki. És azt nem írtam sehol, hogy a külhoni magyarok közt ne lennének hazaárulók, erről is külön meséket tudnék írni. Olyan eset is volt, hogy öten beszélgettünk. Egyszer szóba került, hogy ki minek vallja magát. Mindannyiunk magyar anyanyelvű volt. De érdekes módon csak én vallottam magamat magyarnak, a többiek mind szerbnek tartották magukat. Mondtam nekik, hogy az állampolgárság nem jelent egyet a származással és különben is mit szerbeskednek ha egyszer magyar anyanyelvűek. De ők engem néztek hülyének és az egyikük magyarázta, hogy a magyarok nagy nullák sportban, mert a magyar foci csapatokat szétgyalázzák a szerbek. Erre én mondta, hogy kit érdekel a foci, amikor a magyar sportolóink több száz érmet szereztek az olimpiákon, míg a szerbek ezt meg sem közelítik. De ez őket nem érdeklte.

Innen kezdve meg elvesztettem a beléjük vetett bizalmamat is.


#8


Erről eszembe jut egy történet. Az egyik ismerősömhöz házhoz jöttek (aki egyébként szerb), hogy besorozzák, ő nem akarózott menni, de a végén úgy rángatták ki a házából. Volt Boszniában is meg több helyen is megfordult, szerencsére nem volt semmi baja.

Pár éve amikor meg egyszer összeültek a barátaival filmeket nézni, akkor valami horrorfilmet néztek. Miközben a többiek ijedeztek a filmen, ő nyugodtan ücsörgött. Amikor megkérdezték miért nem regál semmit, akkor csak annyit mondott, hogy ez semmi ahhoz képest amiket ott Boszniában látott.

2018. szept. 9. 17:06
 12/15 anonim ***** válasza:
Nyáron románia volt a divat most meg ez
2018. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%

Ácsi, nem akarok feltétlenül háborút (bár egy erős hadsereg pár hét alatt minimális veszteségekkel legyőzné a románokat), és szélsőjobboldali sem vagyok feltétlenül (bár az vagyok természetesen, azaz hazafi... ezért is írtam, hogy csak szélsőjobbos politikus fejében merülnek fel egyáltalán ilyen hazafias gondolatok, mint az ország területi épségének visszaállítása, nemzetének növelése, nemzettársainak megvédése). Láttuk, mi történt az elmúlt 30 évben. Egy "radikális" politikus sok mindent elérhetett volna, pl. mikor szétesett Csehszlovákia, vagy mikor sz.rrá bombázta az USA Szerbiát a területünkről. A demokrata (jobb,bal) politikusoknak az sem merül fel a fejükben, hogy nem feltétlenül az a dolguk, hogy tönkretegyék, szétlopják az országot, hogy gondolnának ilyen erkölcsi, hazafias kérdésekre?

Amúgy mindenki egyből megkapja a náci jelzőt, aki szereti a nemzetét, nem akar bevándorlóországot, van benne nemzeti büszkeség vagy hazaszeretet, stb. Még Orbánt is nácizzák, pedig ő csak egy elvtelen populista.

2018. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

3*as nak:


Fideszes mint "demokrata" jót röhögtem

Azt se tudják mi az

2018. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14, mivel a Fidesz nem szélsőséges, rasszista, antiszemita párt, sőt nagyrészt vegyes felmenőkkel rendelkezik, csak demokrata lehet.
2018. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!