Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Boros Péter...

Mi a véleményed Boros Péter javaslatáról, hogy aki gyermektelen, (mindegy, hogy ffi. Nő) annak kelljen fizetni adót azok javára akiknek van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 20:02
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Látom eléggé felháborodott válaszok érkeztek. Én is azokkal értek egyet, hogy ez magánügy, ne hogy a gyermekvállalást az állam döntse már el. Szerintem is épp elég társadalmi támogatást kapnak a gyermekesek. Annak sem marad több, sőt, aki egyedül van valamilyen oknál fogva.
2010. jún. 24. 04:53
 22/31 anonim ***** válasza:
80%

Tehát gyakorlatilag ha nem lenne elég pénzem, akkor csinálok pár gyereket, és máris kevesebbet kell adóznom. Majd beíratom valami szar iskolába, meg koldulni küldöm amíg én dolgozok/munkát keresek. A tanulmányi eredményeire se kell nagyon figyelni mert úgyse lehet buktatni szülői beleegyezés nélkül. Így akkor kinevelhetünk egy síkhülye fogyatékos magyarságot, akikkel nem foglalkoztak a szüleik normálisan, azok meg majd mégrosszabbul fogják nevelni a gyerekeiket. A cigánysággal szerintem épp ez a helyzet most.


Szerintem nemhogy büntetni kéne azokat akik nem vállalnak gyereket, hanem a támogatást is csökkenteni kellene a sokgyerekes családoknál, hogy ne pénzszerzési módszer legyen a gyereknevelés.


Az érem másik oldala, hogy nemtudom mi a cél, több magyar szülessen vagy kevesebb, de tegyük fel hogy értelmes ember vagyok, aki csak akkor vállal gyereket ha tudja hogy megvan az anyagi biztonság, és ideje is van foglalkozni a gyerekkel. Ha gyerek nélkül adót kellene fizetnem mások után, meg többet kell dolgoznom, akkor sokkal nehezebben fog összejönni az anyagi biztonság és a sok idő...

2010. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
a hülye hóbagoly :(
2010. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
24-ei 15,45-ös válaszadóval teljes mértékben egyetértek.
2010. jún. 27. 14:02
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Én a nagy családosokat "Tenyészfarmokat" adóztatnám meg amiért az állam nyakára szülnek y -lon számú poronytot aztán az államkasszán élőskődnek.

És aki nem tud szülni akassza fel magát,nem tehet róla ,és még meg is büntetik,jó hogy le nem fejezik a meddő nőket,mint a VIII. Henrik.

2010. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
vagy büntessük meg aki csak lányt szül ,aki fiút annak adjunk kedveznényt.ez egy viccország sajnos.
2010. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
86%

06-24 15:45


lényeg a volumen

a minőséget leszarják, ahogy írod

2010. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

mégegy

és ha megbukik? nem tudom ezt miért emeled ki

max 16 évesen sem végzi el a 8 általánost

2010. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Elment az esze. Hagy döntse el mindenki, mikor tudja bevállalni a gyereket.

Anyagi megfontolásból vállaljon valaki gyereket, mikor esetleg nincs megfelelő családi közeg a gyerek megfelelő felneveléséhez?

Sokan örülnek, hogy saját magukat el tudják tartani egyik napról a másikra. Az ilyenek, ha nem találnak munkát, nem költenek magukra, eléldegélnek olcsó és rossz koszton is, de ilyen életmódra nem kényszeríthetünk rá gyerekeket, csak azért, hogy nekünk ne kelljen adóznunk utánuk.

Stabil és sok munkahelyre van szükség minimálbérnél nagyobb fizetéssel, akkor majd több magyarnak megjön a kedve a gyerekvállaláshoz is.

Szar életet ne adjunk a gyereknek, csak akkor vállaljuk, ha boldog jövőt tudunk neki biztosítani!

2010. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Megüt a guta, amikor vén barom férfiak döntenek a lábam közéről. El szeretnék dönteni, hogy szüljek, vagy ne, el szeretnék dönteni, hogy védekezhetek- vagy nem, abortuszra megyek, vagy nem.Eldöntötték, hogy Magyarországon csak műtétes abortusz van, sok pénzért, pedig a civilizált világban egy injekció és nincs műszeres beavatkozás.

Minden nőt tenyész objektumnak néznek, házasságra köteleznének, szingli hordáznak.Szemétláda korrupt politikusok, akik istennek képzelik magukat.

2010. szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!