Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az a jelenség, hogy...

Árokpart kérdése:

Miért van az a jelenség, hogy a fideszesek a rászoruló emberekkel Gyurcsány idején még szolidárisak voltak most, illetve 2010 után már egyből nem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. a devizahitelek károsultjaira, hajléktalanok, rokkantak stb. de mondhatnék bármilyen más rászoruló embert is. Még a Gyurcsány kormány idején ha találkoztak a fent említett jelenséggel, akkoriban mindig csak olyan kommenteket láttam, hogy pl. na Gyurcsány menekülj stb, most meg, hogy pl. na úgy kell neki, élhetetlen, miért nem vállalkozik, engem sem sajnál senki stb. érvek. Ha már valakinek esetleg a kedvelt pártja van kormányon és szintén vannak hasonló jelenségek azt már nem szabad kritikával illetni. Ez ekkora elfogultság lenne egy párt irányába ez a jelenség?
2018. okt. 11. 20:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4%
#11 addig örülj amíg még tudsz kólát inni, ha így megy tovább, a boltban az "allahibula coca-colá"-ra egy "jéghideg micsodát?" kérdéssel fognak válaszolni...
2018. okt. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

#12 hol írtam hogy náci meg fasiszta? Kérlek jelezd, időponttal együtt. Ja hogy sehol, csak a magad által felállított madárijesztőkkel vitatkozol.

Jót nevettem mindenesetre, a próbálkozásod még viccnek is gyenge volt. A kormány már csak ilyen közbohócokat tud a maga oldalára állítani? Too bad.

Soros Gyurika most vett nekem egy új nadrágot is egyébként!


#13, az ugye megvan, hogy egyetlen "migrács" se akar ittmaradni ebben a szétrókázott lepusztult országban? Nem azért utazott ennyit, hogy 3000 kilométerrel odébb legyen ugyanilyen nincstelen. Megy tovább Németbe mind,

2018. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
3%
#14 addig örülj amíg nadrágot kapsz, nem pedig burkát!
2018. okt. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, visszakérdezek: miért van az, hogy Orbán mindennek az ellenkezőjét teszi, mint amit valaha mondott?


Ha ezt megválaszolod, azzal meglesz a válasz a kérdésedre is.

2018. okt. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a fideszesek sosem voltak híresek a szociális érzékenységükről, kedves kérdező.


Gyurcsány idején mindent felhasználtak a kormány ellen, ezért ha volt szociális probléma, akkor azt a ziccert sem hagyták ki, de soha nem voltak valójában szociálisan érzékenyek vagy szolidárisak senkivel sem.


Láthatod, ahogy kormányra kerültek, híveik tapsolnak a korrupciónak, pártjuk és kormányuk azonnal visszavezette a korábban eltörölt VIP-ellátást az egszségügyben a képviselők számára, első dolguk volt ebben a ciklusban megemelni a saját fizetéseiket. A híveiket egyszerűen nem zavarja a lopás, a hazugság, a korrupció, a Gucci-táskák, Audemars Piguet Royal Oak gyémántberakásos karórák, Rolexek, a közpénzből épülő luxus, és még kevésbé zavarja, hogy emiatt már egyre kevesebb pénz jut egészségügyre, oktatásra, szociális ellátórendszerre, stb.


Ez nem az ő problémájuk.


Ők legbelül mindig is azok a fajta "keresztények" voltak, akiknél a Szent Család hiába kopogtatna, az istállóba sem fogadnák be a büdös hajléktalan migránsokat. Isteni szerencse, hogy a Megváltónak nem ma kell megszületni Magyarországon, egy fideszes városban, mert egy jászol sem jutna nekik a nagy keresztényektől...


Szerencséjükre Betlehemben még voltak emberséges EMBEREK...

2018. okt. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

egyszerű, kérdező: addig volt rájuk szükség amíg hatalomba juttatták őket

utána mehetnek mind a levesbe, éljenek meg, ahogy tudnak, vagy dögöljenek meg...

ja, és ez lenne a népbarát politika...

akinek ilyen remek barátai vannak, minek annak ellenség? :DDDD

köszönjük szavazók, büszkék lehettek a Viktátorra!


nekem a nagy gonosz Soros a pékségben kakaós csigát és mézes fánkot vett, mmmmmm de finom volt, ízletes! :DDDDDDDDDDDDD

2019. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!