Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha már Puzsért annyira lehurro...

Ha már Puzsért annyira lehurrogják, szerintetek melyik celeb lenne a legesélyesebb a budapesti főpolgármester választáson?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy Puzsér nem elég ismert (meg hogy nem ért hozzá, béna a programja blablabla), de azért egy Majka, Kasza Tibi, Kiss Ádám, Hosszu Katinka vagy akár Dzsudzsák Balázs már azért tényleg nagyon közismert, nem? Nagyobb esélyük lenne mint Puzsérnak?


Nem hivatalos celeb toplisták:

[link]

[link]


2018. okt. 15. 22:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

"Százszor gyakorlatiasabb dolog, mint a történettudomány."

Pék is gyakorlatias, attól még nem lesz több köze a politikához.

2018. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
42%

21.


Itt városvezetésről van szó. Amihez egy építésznek sokkal több köze van, mint egy történelemtanárnak vagy egy péknek. Tarlós ráadásul száz éve polgármester. Puzsér mit csinált?

2018. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
57%

Persze, Tarlós már az oviból is polgármesterként jött ki. Vagy arra születni kell?

De ne értsd félre, nagy ívből teszek rá, hogy ki lesz. Túl van gondolva ez az egész polgármesteri poszt. Még mindig mindenhol a közgyűlés dönt, polgármester csak javaslatokat tehet, amiről szavaznak. Akár a közgyűlés bármely másik tagja.

2018. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy Tarlós építész az építésben annyira nem jeleskedik. Nem egy Reitter Ferenc finoman szólva.
2018. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
#19: Eszem megáll, bármilyen idióta "érvet" benyomsz hogy a fideszes jelöltet szopkodd.
2018. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

25.


Akkor lássuk a te érveidet! Mindegy, csak ne fideszes legyen. Ja, az jó ötlet.

2018. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
#26: Nem állítottam se azt hogy Puzsér jobb, se azt hogy rosszabb jelölt lenne mint Tarlós. De nem hozok fel ilyen nevetséges érveket, mint te. Te nem tudsz semmit felhozni a fidesz mellett, kínodban ilyen érveket gyártasz hogy Tarlós mérnök és hogy az gyakorlatiasabb mint a történész meg politikai újságírás. Ne tagadd, a migráncsozással megvettek kilóra, azóta gyakorlatilag bármilyen téma van, bármilyen vállalhatatlan intézkedést hoz a fidesz, bő nyállal szopod őket.
2018. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
36%

27.


Szavaid aranyat érnek, de könnyen belátható, hogy egy építészmérnök (ennél a kérdésnél tudtam meg, hogy Tarlós az) azért többet tud a városvezetésről mint egy történelemtanár.


Vegyük végig, miért hibás ez az állítás!

2018. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
#28: Miért tudna többet egy építészmérnök, mint egy történész (ami nem egyenlő történelemtanárral, de hát egy prolinak hiába magyarázom)? Ez egyáltalán nem biztos, szerintem ez személyfüggő és nem foglalkozásfüggő. Ennyi erővel keressünk egy jogászt, vagy közgazdászt, az még jobban értene hozzá, mint az építészmérnök Tarlós, nem? Félre ne érts, én se vagyok oda Puzsérért, meg nem állítom hogy jó polgármester lenne, de az érved nevetséges, hogy a foglalkozása miatt jobban értene a politikához, a polgármesterséghez.
2018. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
36%

29.


Nézd, annyira engem sem érdekel. Amúgy Puzsér történész?

2018. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!