Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor volt jobb Magyarországon...

Mikor volt jobb Magyarországon, Gyurcsány vagy Orbán ideje alatt?

Figyelt kérdés

2018. nov. 5. 20:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%

"Az Orbán vezette Magyarország eljuthat abba a helyzetbe, hogy megerősödjön gazdaságilag, katonailag,"


Igen a most is tartó magas kivándorlás és a jelenlegi országos munkaeröhiánnyal ez "minden bizonnyal" így lesz.

Tökünk már a szemetet sem tudják normálisan elvinni csak egy hetet csúszva.

Ez egyértelműen a fellendülés jele.

2018. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

#8: Nekem van Ausztriában dolgozó rokonom. Akkor én most szavazhassak az osztrák választásokon?

Egyszerűen nevetségesek a lázálmaid, hogy majd visszafoglalja Magyarország Erdélyt, bocsi, de ez az igazság.

2018. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12- Bizony, már nincs realitás hogy Erdély haza kerüljön.

Amikor esetleg lehetett volna ('89-ben), akkor egy fatökű min. elnök (Antall) miatt ez nem lehetett.

Ma meg már nem is aktuális, és a székelyek sem szeretnék már igazán - és ezen nincs is mit csodálkozni.

Ők az egyik legjobb, leggazdagabb ország lehetnének, ha önállósodni tudnának! Költöznék oda ezerrel!

2018. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%

Tények:


@10: azon erdélyi magyarok többsége (azoknak akik szereztek kettős állampolgárságot és szavaztak is 2018-ban a magyarországi országgyűlési választáson) a Fideszre szavazott. Mitől lennék provokátor?


@12: Szerencsére őseink nem így gondolkoztak mint ti most. Ha az őseink is hasonlóan gondolkoztak volna, akkor most vagy németek vagy törökök lennénk.


@13: Szerinted 1818-ben hányan gondolták volna, hogy Erdély csatlakozni fog Romániához? (ami csak 1969-ben alakult meg hivatalosan). Realitás lehet, ha hiszünk benne. Antal Józseffel nem Erdélyt, hanem Kárpátalját kaphatta volna vissza Magyarország, de ehelyett feltétel nélkül ismerte el a független Ukrajnát.

2018. nov. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy ez a sok orbánista kucsmás vén szar, csak "álszékely"

https://www.youtube.com/watch?v=zXsjRBl2W4s

2018. nov. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én a jobbikra szavaztam 2018-ban. Aki követte végig Vona Gábor és a Jobbik híreit, és nem a TV2 és a M1-et bambulta az nem hitte el ezt a sok hazugságot amit összehazudtak róluk! Csak a Magyar emberre jellemző, hogy amit elsőre meghall azt el is hiszi. A külhoni szavazatokról meg annyit, hogy azok a 20-30 éves székelyek, felvidékiek akik jelenleg élnek, ők már nem hogy a trianonra, de még a rendszer váltásra se emlékeznek! Nekem nagyapám székely volt, úgy költözött be, mert őt hajtotta a magyarsága, hogy a hazájában éljen, nem romániából akart dönteni az ország sorsáról.
2018. nov. 6. 07:28
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
"Orbán Kim Dzsongunnal meg a néhai Ceaucescuval egy szint." Nem igaz.
2018. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!