Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti lehetségesnek tartjátok,...

Ti lehetségesnek tartjátok, hogy a Fidesz jót tett volna velünk, ha bevezeti az internetadót?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogyha az internet drágább lenne,talán az emberek megint összejárnának,mint régen.Találkoznának,személyesen beszélgetnének,lehet hogy kevesebben lennének magányosak.Az emberek nem akarták az internetadót,pedig lehet hogy jobban jártak volna ha a Fidesz bevezeti.Ti mit gondoltok?
2018. nov. 13. 23:10
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Az adótól ez egyértelműen nem változott volna meg. Ez egy társadalmi jellemző, pl a cigarettadrágulástól se fogyasztanak kevesebb cigarettát, vagy a chips és hasonló egészségtelen kaja drágulásától se ettek kevesebbet azokból.
2018. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Nézd csak meg a benzin árát, a te logikád alapján akkor most mindenki gyalog járna.
2018. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
75%

Persze,mennék vissza az őskorba,a végén meg még a lakásba sem mennénk vissza,ha tábortüzet raknánk és a szabad ég alatt aludnánk.


Vége van a szocializmusnak,fel kellene fogni,az embereknek nincs ideje emberi kapcsolatokra.

2018. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
92%
Nem, csökkentették az ÁFÁ-ját, ezzel tettek jót! :)
2018. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Szerintem az internetnek túl nagy jelentőséget tulajdonítunk.20 éve még nem volt internetünk mégis éltünk.Tájékozódtunk tévéből,rádióból ott néztük a filmeket,senkinek nem hiányzott az internet.Azt se tudtuk mi az.
2018. nov. 13. 23:31
 6/49 anonim ***** válasza:
98%
Aha, és ezt a kérdést mégis miért az interneten teszed akkor fel?
2018. nov. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Ja és újságot olvastunk,meg könyveket,nem a telefont nyomkodtuk egész nap.Az emberek találkoztak,a gyerekek mozogtak,nem a gép előtt ültek egész nap.
2018. nov. 13. 23:35
 8/49 anonim ***** válasza:
89%

Ja és újságot olvastunk,meg könyveket

ezt telefonon, vagy más eszközön is meg lehet tenni. Bírom, hogy jönnek az emberek ezzel a fossal, pedig nekem van e-bookom, egyszer volt nagyobb kiadás, nem kell papír alapú környezetkárosító könyvet vennem. És? Most akkor romlott ember vagyok emiatt gondolom:D eh.

2018. nov. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az internet miatt nem vagyok magányos. Mindenféle emberrel beszélgethetek, akik nem tudják hogy nézek ki, mi a nevem, és a nemem, ráadásul az egész világról.


A személyes találkozás/beszélgetés túlértékelt dolog, főleg itt Fideszföldén...

2018. nov. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
70%

Az internetnek vannak hátrányos oldalai is, de ettől még nem kell elfelejteni vagy kidobni.

Azóta, hogy létezik az elektromos áram és a vele működő berendezések, rengeteget töltöttek az embereke a tévé meg rádió előtt ahelyett, hogy beszélgettek vagy kézimunkáztak volna - még sem jut eszedbe, hogy jaj de jó is lenne ha mostantól nem lenne áram.

vagy az autók megjelenése óta milliók haltak meg autóbalesetekben, még sem fontolgatod, hogy térjünk vissza a lovaskocsihoz meg a biciklihez, mert akkor is volt élet amikor még nem voltak autók.

A "bezzeg az én időmben" szövegek lényege, hogy mindig azt veszik alapnak, ami akkor létezett, az "ö idejükben" és nem egy korábbi állapotot. Az ősember is tudott élni, de senki nem akar visszamenni a kőkorszakba csak emiatt.

2018. nov. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!